Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van olyan, aki egész...

Ha van olyan, aki egész eddigi életében nem akart gyereket, annak később megváltozhat erről a véleménye? Nem érzi magát anya típusnak, az később változhat?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

Nálam is változott, fiatal koromban nem gondoltam családalapításra, de amikor megismertem a férjemet és a családját, rájöttem hogy én is ilyen családot akarok. Saját családi kör sajnos nem túl példaértékű :(

Most várom a másodikat 27N

2023. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
MegvaltozHAT, de nem szabad erre építeni. Ha valaki fiatalon megmondja neked, hogy nem akar gyereket, azt tiszteletben kell tartani és pont, nem rabolni egymás idejét, abban bízva, hogy majd meggondolja magat.
2023. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem akartam, de aztán mikor egy olyan emberrel hozott össze az élet, aki a másik felem, megvaltozott a véleményem. 26 évesen szültem, de azt nagyon biztosra tudtam, hogy 30 után én már nem szeretnek szülni. Így most 29 évesen fog megszuletni a kistestvér.
2023. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!