Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a férjem...

Mit tegyek, hogyha a férjem magától nem foglalkozik a lányunkkal?

Figyelt kérdés
Állandóan szólni kell neki, hogy foglalkozzon a gyerekkel. Nevetteti meg játszik vele, de azért külön szólni kell neki, hogy cserélje ki a pelenkáját, adjon neki vizet, etesse meg, menjen vele sétálni, nézzen rá mit csinál, stb.
2021. dec. 25. 18:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
6%
Cukkerborso, a feladatok és nevelesi elvek ugyanolyan fontosak a gyerekvallalaskor. De a te kedvedért, kulon:megbeszelik, hogy apu dolgozik, anyu meg gyereket nevel, vagy fordítva, anyué az összes házimunka, vagy megosztjak, apu csak és kizárólag pisis pelenkát cserél, stb. Felnőtteknél így működik. Hozzád hasonloknal meg ugye csak a kotozkodes megy. Menj, igyál egy nyugtató teát. Puszi
2021. dec. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, 21, hogy te milyen kellemes jellem lehetsz. 😂 Nálatok aztán katonás a rend, anyukam. Minden úgy van ahogy lefixáltatok. Én a gyerekvállalás előtt mondjuk nem is foglalkoztam a gyerek nevelésének témakörével, mert volt életem. Neked a sponteneitas nem mérgezi a csodas eleted, te rakeszultel mindenre is! Jár a jutifalat. Nálatok soha semmi rendkívüli nem történik, mert ti intelligensek vagytok. Véletlen helyzetek nem lehetnek, ti mar-mar amolyan robotok vagytok.

Szerintem én nem is folytatnám ezt az eszmecserét, mert még csak hétfő van, szabin vagyok és nem akarom ezzel indítani a hetemet, meg hát azért valljuk be, te nem vagy valami szórakoztató jellem a kioktató stilusoddal

2021. dec. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
12%
De amugy az senkinek nem jut eszebe ha apa dolgozik 8-10 orat hazamegy akkor nem arra esik jol hazamenjen hogy egybol a kezebe nyomjak a gyereket h na etesd meg? Ugy h anya egesz nap otthon volt?
2021. dec. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
78%
23. Gyerekkel otthon lenni sokszor sokkal nagyobb szívás és fárasztóbb, mint dolgozni. Az nem 8-10 óra és hétvége sincs meg szabi se.
2021. dec. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
81%
Mulatságos, hogy az beszél intelligenciáról, akinek láthatóan a leghalványabb sejtelme sincs a szó jelentéséről. Az ugyanis minden, csak nem intelligenciát érintő téma, hogy az utolsó részletig mindent lefixáltok a gyerek születése előtt és ahhoz mindenkinek is tartania kell magát. Ez nem a katonság könyörgöm, normális és valóban felelős ember képes felfogni gyerek nélkül is, hogy ez baromira nem így működik, hogy én majd jól eltervezek és leszögezek előre mindent és az majd úgyis lesz. Aha, persze. Láttunk már nem egy anyukát/apukát, akinek a gyerek előtt határozott elképzelései voltak a nevelést illetően, mert ő aztán nem altatja a szülői ágyban a gyerekét, ő aztán nem fog minden szóra ugrani, nem fog engedni a hisztinek stb stb, aztán megszületett a baba és máris borult mindent előre kényszeresen lefixált "elv". De nyilván, még te beszélsz magas lóról, hisz hát intelligens ember, szülő fő ismérve, hogy még kb azt is rögzíti jó előre, hogy a body-n melyik pattentot kell először benyomni.....
2021. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy én tegnap mikor olvastam ezt a trollolo hozzászólást odafordultam a ferjemhez, es közöltem vele hogy: szívem majd ha meglesz a harmadik gyerek, akkor -ha páros percben tojik be akkor te, ha paratlanban akkor én fogom atpeluzni-


Hétfő kedd te furdeted szerda-pe én hétvégén együtt és ha primszam a dátum akkor lepasszoljuk a gyerekeket és azokon a napokon kefelunk egy jót.


Jót nevettünk. De hát ezt az nem éri akihez meg egy menetre is előre be kell jelentkezni mint ofelsege intelligens tervezoanyuhoz.

2021. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
17%

Kedves 24, remélem a gyereked nem fogja olvasni később az ilyen jellegű kommentjeidet..

"Szívás" a saját gyerekeddel lenni.. eszem megáll milyen nők vagytok ti??

Gondolom megcsinálni azért nem volt szívas😀😀

2021. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
70%

Na csak befutott a végére szupermami, akinek a gyereknevelés minden másodperce habos-babos, rózsaszín, csodaszép álom és ha valaki lemeri írni, hogy bizony a valóságban ez sokszor baromi fárasztó tud lenni, akkor máris sátán fattya kb. 🤦🏻‍♀️Szánalom.


Inkább te milyen “nő” vagy, hogy egyetlen mondat alapján ismeretlenül máris ítélkezel?! Empátia nulla. Semmivel nem vagy jobb, sőt…. A frusztrációdat máshol vezesd le, pl az ágyban, de lehetőleg védekezz, isten ments hogy az ítélkező fajtád még szaporodjon is.

2021. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
26 Nagyon szeretem a gyerekeim, de sokkal kevésbé fárasztó a munkám (pedig tud stresszes lenni... határidők, túlóra), mint amikor a kicsi még 2 óránként kelt éjszaka a nagy meg épp dackorszakos volt és mondjuk egy óráig ordított, mert nem vittem ölben gerincsérvemmel őt is meg a kisbiciklit.
2021. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 28 van már gyerekem és veletek ellentétben nem halok bele hogy otthon kell legyek vele😀 világ leg természetesebb dolga ez a nők dolga mikor kicsi a gyerek,csak manapság divat ajuldozni mert jaj van puja és még fel is kell mosni😂

Világ vége!

2021. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!