Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál gyereket egy olyan...

Vállalnál gyereket egy olyan férfival, akinek nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 13:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekvallalashoz nem kell jogosítvány.
2021. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
Ez milyen hülye kérdés? Én páromnak sincs, nekem van 21 éve de autóm nincs, és 5 hónapos terhes vagyok na és?
2021. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
31%
El sem jutnánk eddig a témáig.
2021. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Mi köze ennek a két dolognak egymáshoz? Max akkor gondolkodtatna el a dolog, ha súlyos betegség, pl komoly epilepszia miatt nem lehet jogsija.
2021. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
31%

Én nem. Abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy nekem sincs, és konkrétan megoldhatatlan lenne az életünk, ha a családban senki sem tudna vezetni. Éppen elég kiszolgáltatott vagyok így is, el is kezdtem a jogsit, de a covid állandóan közbeszól, már másfél éve megvan a Kresz-vizsgám, és még mindig csak tanulgatom a vezetést, mert néha hónapokig nincs gyakorlati óra a lezárások miatt. :(

Ha a párom se tudna vezetni, az időnként nagyon nehezen megoldható helyzeteket okozna. Persze ezt nem látja előre az, akinek még nincs gyereke, úgyhogy valószínűleg nekem sem jelentett volna akadályt, most meg kínlódnánk.

2021. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
66%

5ös akkor nem is vállalnál addig gyereket míg nem lesz jogosítványod? Mit csinálsz ha a jogsis párod elhagy? Bevágod a gyereket a zaciba?


Miért vársz el valakitől olyat amit te se tudsz nyújtani?

2021. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%
Én nem. Nekem van jogosítványom. Olyan településen élünk, ahol semmit nem lehet megoldani helyben, a tömegközlekedés pedig katasztrófa. Számomra fontos, hogy a párom egyedül is el tudja intézni a dolgokat. Ez pedig itt jogosítvány (és autó) nélkül nem lehetséges.
2021. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
20%
7es nem kell az isten háta mögé költözni
2021. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%
2es vagyok, az én parom is elkezdte a jogsit, itt svedorszagban vezethetsz nélküle is vizsga előtt kísérővel, aztán az autopalyan hátulról beelrongyolt egy 80 éves bácsi aki meg is halt, neki meg 31 évesen egy életre tönkrement a bokaja. Hagyjam el mert nem lesz képes vezetni?
2021. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem az "isten háta mögé" költöztünk, csak vacak a tömegközlekedés.
2021. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!