Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen hosszú hajatok...

Anyukák! Milyen hosszú hajatok van? Hányszor mossátok egy héten? Szülés előtt milyen hosszú volt? Hogy hordjátok? Sokat hullik a hajatok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 13:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Lapockáig érő, szülés előtt is ekkora volt. Nem hullik és két naponta mosom. Hordani meg ahogy kedvem van, kiengedve, kontyban, göndörítve stb
2021. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A fenekem alá érő hosszú hajam van. Egy héten 2x mosom meg, nyáron gyakrabban az izzadtság miatt.

Szülés előtt mindig a derekamig ért, kétszer volt levágatva (hála a fodrászomnak, akinek megmondtam, hogy 5 centit szeretnék a végéből, erre levágott 50-et).

Általában lófarokban. Mielőtt megszólnátok: szülés előtt is összefogva hordtam a hajam, ritkán engedem ki.

Nem hullik, de hullott. Nekem alapból vastag hajam van. Terhes voltam és nyáron levéknyíttattam a hajam, mert nagyon izzadtam tőle. Bár ne tettem volna! Több mint a fele kihullott.

2021. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem derékig érő hajam van, szülés elött is ilyen volt és a kislányom szereti húzogatni és tépni, de nem fogom levágni, mert már nagyon sok éve növesztem és már terhes voltam, amikor végre olyan hosszú lett, amilyet szerettem volna. Kb 3 hónapig hullott a hajam, de nem volt vészes. Heti egyszer szoktam hajatmosni és sokszor össze van fogva, de van amikor ki van engedve :)
2021. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Lapockám aljáig ér, minden 2. nap mosok hajat, ha fontosabb helyre megyek akkor akár naponta. Itthon csak gumizva van, mindenhol máshol kizárólag kiengedve kiegyenesítve. Ez így volt gyerek előtt is
2021. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú hajam van, mindig is az volt.


Első szüléskor èpp picit rövidebb volt, váll alatt 10 cm-rel.

Most derekamig èr, a 2. Gyerek 2 éves.


Hullás: 2-3 hónapot hullott nagyon mind2 szülés alatt, de terhesség alatt kb 1 szál sem.


Hajmosás:

Terhességek előtt heti 2 mosás.

Terhesség alatt egy picit sem zsírosodott, hetente mostam, mert azétt a piszok csak bennevolt, ha nem is látszik.


Most épp megint hullik, és zsírosodik fázisból jövök ki,de egy nagyobb fogyáson (20-on kg vagyok túl)

Heti 2 mosás van..

2021. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szülés előtt fenékig érő hajam volt, levágattam vállig érőre mert tudtam hogy nem tudok vele majd annyit foglalkozni. Csakis a praktikusság miatt.

Szülés után általában egyszer mosom egy héten, ritkán kétszer. Kb 3hónapig hullott durván (3-6hónapos koráig) azóta átlagos mennyiség.

Most vissza akarom növeszteni mert mindig is a hosszú hajat szerettem, bár mióta megvan a baba csak fel van csatolva, leengedve csak pár kép erejéig volt.

2021. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sok hajam van, ezért hátul fel van nyírva, mert nyáron meghalok, olyan melegem van tőle. Amúgy kb vállig ér, és általában begöndörítem. Szeretem, egyszerű kezelni, illetve nekem heti 1x elég mosni, nyáron többször szoktam.

Szülés után nem tűnt fel, hogy extrábba hullana, vagy sokkal kevesebb lenne.

2021. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem derékig ért de vagattam belőle kb 5 cm mert az alja szokitve volt és már rémesen száraz volt és semmi nem segitett. Alapbol vekonyszalu
2021. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen elkuldtem. Szóval vékony szálú, osszefogva kb semmi. Szóval általában kiengedve hordom, régen állandóan vasaltam, ma már nem vagyok ennyire szorgos,általában hagyom magatol megszaradni ami kb 3 óra és akkor hullámos. Szerintem azóta már vissza is nőtt vagy 3 cm, terhesseg előtt minden szerda, vasárnap mostam, most terhesseg alatt iszonyatosan pihe puha és eddigi 3 nap helyett akár 5 napig sem zsíros. Afestetest abbahagytam mikor teherbe estem júliusban.
2021. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Derékig érő hajam van, a terhesség alatt nőtt meg, előtte vállig/lapockáig érő volt, és mindig is meg akartam növeszteni, de valahogy sose jött össze. Szerintem a terhesvitaminok segítettek a dolgon.

Nem hullik, csak normál mértékben. Heti 2x mosom. Kontyba kötve van itthon, ha megyek valahová, akkor vagy kiengedve, vagy valami egyszerűbb frizurában viselem.

2021. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!