Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen hosszú hajatok...

Anyukák! Milyen hosszú hajatok van? Hányszor mossátok egy héten? Szülés előtt milyen hosszú volt? Hogy hordjátok? Sokat hullik a hajatok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 13:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Derekamig ér, előtte is eddig ért. Fonva, copfban, kontyban, két kontyban, kiengedve hordom. 3 naponta mosom, havonta festem.
2021. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Váll alá érő, hosszú.

En heti 2x mosom.

Általában össze van fogva, mert 3 hónapos a lányom és imádja tépni. Nem hullik, pedig 2 és fél eve fiamnál igy 3honappal szülés után már kopadz foltjaim is voltak.

2021. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

5. Vagyok


Màrmint szülés után😅

Nem alatta hullott


(Szülés utáni 4-6 hónap közt)

2021. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is nagyon nagyon sok hajam van ráadásul göndör (volt). Régebben volt fenékig érő hajam, de kezelhetetlen volt, nyáron brutál meleg és nehéz. Így áttértem a rövid hajra (fiúsan rövid). Sokkal kényelmesebb, gyerek melett is kezelhető. A fiam Kb 4-6 hónapos koráig hullott nagyon a hajam. Mondjuk nem bántam, mert nyáron szelősebb volt. Ahogy abbahagytam a szoptatást megállt a hajhullás. És már nem olyan göndör. Hiába rövid régebben valamennyire begöndörödött felül az a 8-10 cm haj. Mostmár szinte egyáltalán nem.
2021. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Egyèbként èn mindenhogy hordom

Copf

Fonàs

Konty

Leengedve

Csak eltűzve..


Leggyakrabban copfban van, régen eltűzve volt inkàbb.


Évente vágatok belőle 15-20 cm-t

De ennél többet nő vissza.

A fodrász mindig àmul milyen gyorsan nő.


5.

2021. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a terhesség előtt egy évvel lett rövidebb bob fazonú hajam, a fenekem alá ért a hossza.

Semmi köze nem volt a gyerekhez, sosem tudtam a hosszú lobonccal azonosulni, hiába szép, de viselni kín.


Az asszimmetrikus bob fazont vágattam, amit májusban csináltak és már lapocka fölé nőtt a hajam, úgyhogy megérett a kúrtításra, de a fazonját tartja és hosszítva is jól áll. Direkt ilyet kértem.


Mosni, heti 2x szoktam.

Terhesség alatt semmi hajam nem hullott ki. Terhesség után a 2. hónaptól már hullott. De ez a mennyiség nekem szokott terhesség előtt is. (én hajhullatósabb típus vagyok)

2021. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

Derékig érő hajam van, és volt is mindig. Van egy 3 éves kislányom, és egy 1 hónapos kisfiam. Sohasem vágatnám le azért, mert anya lettem. Nekem így jó, így szeretem.

Ha elmegyek itthonról, akkor kibontva hordom, mert úgy áll jól. Itthon is-is: ha a helyzet úgy kívánja meg, akkor egy csattal gyorsan összefogom, de egyébként itthon is kibontva szokott lenni.

2021. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%

#17 Hetente mosom, ahogy korábban is; száraz típusú hajam van.

Most, szülés után pár héttel kicsit jobban hullik, de nem vészes.

2021. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Göndör, lapockáig ér (vizesen majdnem a derekamig), hetente mostam mindig is - ekkor sem zsíros, a végei szárazak, emiatt kell mosni.
2021. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Kb a hátam közepéig ér. Sose volt rövid hajam. Nem tudom pontosan, heti hányszor mosom, mert változó. Amikor aktuálisnak érzem, megmosom. Nyáron sűrűbben, télen ritkábban. De gyerekek ide vagy oda, hajmosásra azért szakítok időt. Amikor főzök, vagy takarítok, mindig összefogom. Ha elmegyek itthonról, kiengedem. Amikor a gyerekek picik voltak, mindig össze volt fogva, nehogy kitépjék vagy a szájukba kerüljön.
2021. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!