Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit szoktatok a...

Anyukák! Ti mit szoktatok a gyermeketekre adni otthonra, illetve rajtatok mi van otthon?

Figyelt kérdés

Én álltalában rugit szoktam adni rá,van olyan,hogy harisnya+body.

Ha melegebb van akkor csak pelus meg egy felső vagy csak body.

Én álltalában itthon pizsamába vagyok és köntösbe(van pizsamából vagy 15 darab,nem úgy kell elképzelni,h


2017. jan. 2. 10:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Elnézést,véletlenül elküldtem.

Szóval nem úgy kell elképzelni,hogy egy darb pizsit hordok reggel-este

2017. jan. 2. 10:32
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Babára rugdalózó, vagy body.

Gyerekre melegítőnadrág+póló+ pulcsi (ha kell).

Én szintén melegítőben + felsőben vagyok itthon. Elképzelni nem tudom, hogy hogy lehet egész nap pizsamában lenni.

2017. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ittjpn valamilyen kényelmes vászonnadrág, streccsnaci, vagy melegítő van rajtam, felül póló. Sosem vagyok napközben pizsamában. A gyerekeim kicsinek rugiban és hasonlókban voltak, aztán szintén kényelmes nadrág\szoknya, felső.
2017. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Delelott en is pizsamaban es furdokopenyben vagyok, aztan osszeszedem magam es feloltozok, itthoni ruha, de normalisan kinezo leggins egy hosszabb folsovel, poloval.


A gyerekem mikor kicsi volt rugdalozo, most azt mar kinotte igy nadrag / leggins / body es rajta polo , pulcsi ha hidegebb van. Rendesen nez ki.

2017. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam jóga nadrag/melegito/cicanaci/háremnadrág, meg valami kényelmes felső, trikó általában.

A 9 evesemen melegítő és póló van általában, de ha suliból jön haza, szívesen marad farmerben is.

A kicsi 10 hónapos, csak addig volt nap közben is rugiban, amíg nem kúszott mászott,es meg viszonylag sokat aludt. Azóta már csak pizsamaként használunk rugit. Hosszú ujjú body van rajta és vagy nadrág, vagy harisnya (mert a zoknit lecibalja). Ha melegebb lesz, váltunk rövid ujjura persze.

2017. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Rajtam pizsama gyerekkent volt utoljara.


Sokaig kontosben vagyok, ha itthon vagyunk. Utana leggings, farmer, normalis felso.


Gyerekeken kenyelmes pamut ruhak. Polo, nadrag.

2017. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

10 hónapos Kisfiamon hosszú ujjú body vagy rövid ujjú body, vékony pulcsi + melegítő nadràg. Én szintén melegítőben vagyok itthon.

Itthon mindenképp kényelmes viselet, de olyan, amit akár az utcára is felvennék, nem szeretek slampos lenni itthon sem, a Babámat sem szeretem úgy öltöztetni.

2017. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Mivel utalok oltozkodni, es ha valaki varatlanul jon (akar egy postas) nem szeretek haloingben ajtot nyitni, reggel mindig az az elso, hogy efloltozok. Sminkelni is szoktam, sot, papucs helyett tornacipot veszek fel, mert igy nem tudok annyit lustizni (csak delutan alszom a babaval egy kicsit). Szoval farmer+ polo, vagy tunika+ leggings (a lenyeg, hogy barmikor kilephessek benne az utcara, ne keljen atoltozni, ha menni kell). Na meg a melltartobetet miatt alapbol hordok melltartot, kvazi mar oly mindegy, hogy mit veszek fel ra, polot vagy vissza a haloinget. A baba body+ rugiban vagy body+ nadragban van itthon. Kulon vannak az alvos rugik, reggel tisztat kap, olyat, amiben szinten barmikor el tudunk rohanni itthonrol. Nekem ez a termeszetes, nem lustizok egesz nap, es se enni, se takaritani, se fozni nem valami higienikus abban, amiben aztan este alszunk. Vigyazok a pizsikre/ haloingekre.
2017. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A 9 hónaposom és a 3 évesem is bodyban, melegítőben, leggingsben, pamutfelsőben van itthon (mikor melyik), én is melegítőben vagyok.
2017. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Csak addig engedtem meg magamnak, hogy hálóingben/pizsamában flangáljak itthon, amíg nem volt gyerek.

Na nem azért, mert előtte szégyelleném magam, hanem mert bármi történhet, ami miatt rohanni kell (volt rá példa: betegség, baleset... mentő) és akkor jobb, ha nem akkor kell összekapni magam.

Normális melegítőben, pólóban vagyok itthon. Nyáron itthonra befogott nyári ruhában.

16 hónapos most hosszú ujjú body, leggings, zokni. De szokott alulra harisnyát is kapni. Azt is le tudja húzni, még body alá téve is, de azért lassabban, mint egy zoknit.

Nyáron egy szál body-ban volt sokszor.

2017. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!