Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen gyerekmodell-ügynöks...

Ki milyen gyerekmodell-ügynökségeket ismer Magyarországon?

Figyelt kérdés
A fiam és a lányom nagyon szívesen szerepelne filmekben, reklámfilmekben mint statiszták, esetleg fotózásokon részt vennének. Akinek van ilyen tapasztalata, nagyon szívesen venném, ha írna. Aki nem szereti ezt a világot (én nem igazán ismerem, de nyilván csak azt fogom támogatni, amihez a gyerekeimnek is van kedvük), az ne pazarolja az idejét. Köszönöm.

2022. jan. 11. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi idősek?
2022. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
7 és 9 évesek.
2022. jan. 11. 11:45
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

És ezt a gyerekek szeretnék, vagy anyuka/apuka? :)


Csak mert az Én környezetemben a 7/9 éves gyerekeknek fogalmuk sincs róla, hogy ez miként működik

2022. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi próbálkoztunk egy helyen. Sajnos átvertek. Azt mondták, hogy több mint 100 gyereket foglalkoztatnak.

A weboldaluk is nagyon profi volt.

Először 10000Ft-ot kellett utalnom az ügynökségnek.

Arról volt szó, hogy ez a nevezési díj és 10 db profi fotós által készített képet foglal magában.

Majd mondta a hölgy, hogy utaljak neki még 40000 Ft-ot mert portfóliót kell készíteni róla mivel megnyert egy online szépségversenyt. Erről nem is tudtam egyébként.. Amikor felmentem a Facebook-ra akkor láttam, hogy kirakták a lányom képét, mint nyertes és jár neki 100000 Ft ami elvileg a főnyeremény ezen a versenyen.

Majd amikor mondta, hogy utaljak neki még erre megkérdeztem tőle, hogy miért online volt a szépségverseny amiről nem is tudtam. Azt is megkérdeztem, hogy mikor akarták ezt közölni velem és miért használták fel a gyerekem képét a közösségi oldalukon engedély nélkül.

A 100000 Ft-os főnyereményre pedig azt mondta, hogy azzal indítják be a "karrierjét" a gyerekemnek.

Akkor kérdezem én minek a 40000 Ft?

Erre azt mondta, hogy most Londonban van majd keres a szerződéssel és ad egy időpontot a fotózásra amit a 10000 Ft-ért igértek.

Ez december elején volt.

Azóta letiltott mindenhol és a szerződést sem küldte.

Erről ennyit.

Ha nagyobb lesz és még van kedve hozzá akkor természetesen elviszem egy ügynökséghez ami valóban létezik.

Nekem ennyi volt a tanulópénzem.

2022. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez nem azt jelenti, hogy téged is átvernek csak azért írtam le, hogy mi történt velünk, hogy nagyon figyelj oda.
2022. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szívesen olvasok még más tapasztalatot is.

A gyerekeim játszanak a sulis színjátszókörben, valóban érdekli Őket a szereplés. Egyik este felmerült, hogy kik azok a gyerekek, akik a Lego-reklámokban szerepelnek. Valamint szembejött velem az egyik színház gyerekszínészképzése, beszélgettünk róla. Azt kértem, ne köteleződjünk el egy képzés mellett suliidőben, mert az vszleg nagy terhelés lenne. De ígértem Nekik, hogy utánanézek, hogyan szerepelhetnének akár filmekben, akár reklámokban, fotózáson. A fiamat jobban érdekli a statisztáskodás, a kislányom pedig imádja, ha fotózzuk, Ő szívesen venne részt fotózáson.

2022. jan. 11. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A Little Miss World Hungary-t kerüld el messzire.

Jó pár károsult van.

2022. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó. Jöhetnek még tapasztalatok.
2022. jan. 11. 12:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok pontos címet, de sogoromék is beleszaladtak egy ilyenbe, hogy mondván nagyon szép a gyerek, készítenek róla portfóliót, és utána majd dől a pénz. Csak azt a portfóliót fizessèk ki a szülők előre.

Pénz be lett fizetve, utána eltűntek.

2022. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Bocsánat.. De ki az a hülye aki előre fizet bármiért is? Főleg el nem készült képekért, ráadásul úgy, hogy még csak személyesen nem is jártál az ügynökségnél??! 🤦‍♀️
2022. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!