Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan munkahely, ahol nem rúgnak ki azért, mert többször megyek táppénzre a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

Illetve a beosztásnál nem tragédia, ha nem hatkor kezdek, mivel reggel viszem őket suliba és oviba?

Állandóan hátrányban vagyok ez miatt, annyira megalázó. :(

Ha előléptetés van, akkor minden fiatal, gyereknélküli kapja a lehetőséget, engem meg már megfenyegettek, hogy repülök a táppénzek miatt, meg azért, mert nem tudtam bevállalni a hét órás munkakezdést. :(

Van diplomám, délután a férjem megy értük és mégis, egy ócska senkinek érzem magam, akinek állandóan rettegnie kell a gyerekei miatt. :(


2022. jan. 11. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

A férj is viheti őket oviba

Amúgy meg ha 6kor kell kezdeni, akkor 6kor kell. Te se ertekelned ha a busz csak hétkor jönne, mert a sofőr nem ér rá korabban

2022. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A férjem ötkor indul munkába.
2022. jan. 11. 18:29
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Home office-szal, majd rövidített munkaidővel tudom megoldani.

Nálunk szükség volt rám, így a főnök megkérdezte, mikor tudok kezdeni, és meddig tudok maradni.

Mázlim volt.

Betegség esetén nagyszülők.

2022. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs egyetlen nagyszülő sem. Home office sem. El vagyok keseredve.
2022. jan. 11. 18:39
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Akkor bébiszitter, nyugdíjas szomszed, ovistars gyesen lévő anyukája...
2022. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Munkahelyváltás? Saját vállalkozás indítása? Megint csak a kifogások. Keress egy gazdagabb pasit aki mellett nem kell dolgoznod. Vagy lottózz.
2022. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vegzettseged van? A legtobb irodai munka 8-16 vagy 9-17. Nalunk az egyik kolleganonek ket gyereke is van, amikor betegek, akkor home officeban dolgozik. A fonok egy igazi frok, de sose szolt meg be neki, hogy ne legyen otthon a gyerekkel.
2022. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Vagy te vagy a férjed keressen másik munkahelyet.
2022. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen munkahely, jellemzően az irodai munkák ilyenek amúgy. Nem tudom, hol laksz, de nagyobb városokban (nem is feltétlenül Budapesten, de itt aztán főleg) szokott lenni multi, annak SSC, ügyfélszolgálat, hasonló területe, ami kifejezetten kedvező szokott lenni ilyen szempontból. Otthoni munkavégzés is megoldható, és ha el tudod végezni úgy is a munkád, akkor táppénzre sem feltétlenül kell menned (a lányom szeptemberben kezdte a bölcsit, azóta összességében kb többet volt itthon, mint bölcsiben, de én egy nap táppénzen nem voltam még). Szóval szerintem érdemes körülnézni. Nem azt mondom, hogy kapkodnak a friss anyukák után a munkahelyek, mert sajnos ez tényleg nincs így, de ha végzettséged és tapasztalatod, esetleg nyelvtudásod is van, akkor azért érdemes utánajárni, hogy milyen más lehetőségek vannak, mert ez így tényleg nem éri meg.
2022. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahol olyan a tudásod, amit egy friss papíros nem tud helyetted megcsinálni és te diktálhatod a feltételeket. Amíg helyettesíthető vagy, addig helyettesíteni si fognak olyannal, aki most sétált be és független. Tanulj olyat rá, amit nem lehet ilyen könnyen lecserélni!


Mihez értesz?

2022. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!