Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 14 éves fiam igazgatóit fog...

A 14 éves fiam igazgatóit fog kapni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy erős 6 osztályos gimibe jár. A legjobb barátjával már óvodába is jóban volt, sokszor van a fiú nálunk, és az én fiam is náluk, jóban van a két család.

A fiú eltörte direkt (ők azt mondják, hogy véletlen volt) a padot, a csavarokat meg eltették, ének órán azzal dobálták egymást. Majd a fiam a pad lábába beleöntötte az ásványvizet. Behívták őket az igazgatóiba, igazgatóit fognak kapni. Nekem is be kell mennem majd az iskolába.

Nem is értem, mert eddig semmi baj nem volt velük.


2022. jan. 14. 17:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Már semmit. Megkapja, és megérdemli. Beszélgessetek el vele és mesélje el, miért lett bunkó hirtelen! Ne legyetek szó nélkül! Így indul, aztán 1 év múlva kicsapják.
2022. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, kap egy intőt és kész, holnap már dolgok lesznek fontosak.
2022. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%
Semmit nem befolyásol a jegyein
2022. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Úgy tűnik, csak engem zavar, hogy egy huligán lesz a gyerekből. A fontos, hogy a jegye jó legyen, mi?
2022. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki, hogy érezze az igazgatói súlyát, gondolkodjon el kicsit, és tanuljon a viselkedéséből. Nem rongáljuk meg más tulajdonát, meg nem baromkodunk csavarokkal az órán. Ha jól megküldi, az a csavar komoly sérülést okozhat havernak meg másnak is. Megérdemelte az igazgatóit.
2022. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%

Vihar a biliben :) Iskolàn kìvül sehol nem szàmìt.

Ha direkt törtèk el a padot, akkor ùgy lenne fair, ha megtèrìtenètek a kàrt, de gondolom az iskolànak van biztosìtasa.

2022. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
*a viselkedésének következményeiből
2022. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Bellatrix:3 ***** válasza:
74%
Én az ő korában cifrább dolgokat csináltam, pedig lány vagyok. Mégis normális felnőtt lett belőlem, tanulok, dolgozom nem lettem huligán vagy tróger. Abban meg igaza van aki azt írja, hogy az iskolán kívűl nem érdekel senkit az intő. Én közepes voltam a suliba mindig és kb max 5 en tanultunk tovább és van normális állásunk. Úgyhogy nem a jegy határozza meg a gyereket. Az meg, hogy néha hülyeséget csinál ez van, el kell neki mondani, hogy miben hibázott de úgy csinál itt mindneki, mintha, ők szentek lettek volna annyi idősen.
2022. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Szóval az, hogy a gyerek padot tör, kiszedi a csavarokat. Azzal dobálják egymást órán, ezek mellé még valami vízzel is rongált még a legnagyobb gond az igazgatói?


Legalább az apja tegye helyre mert bajok lesznek

2022. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Kifizeted az okozott kárt, és elbeszélgetsz a fiaddal.
2022. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!