Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az a dolog amitől félted...

Mi az a dolog amitől félted (esetleg tiltod is) a gyermeked, azért mert te félsz/tartasz tőle ?

Figyelt kérdés

Ne vegyük itt most számításba az olyan nyilvánvaló dolgokat hogy tűz, meg konnektor, stb mert ez ugye magától értetődő hogy veszélyes.

Arra lennék kíváncsi, mi az amitől amúgy nem félt a gyermeked, de látván a te reakciód a dologra, ő is hasonlóan reagál már, vagy szeretnéd hogy úgy reagáljon.


Bocsi ha kusza lett, gyermek korát is írjátok meg :)


2022. jan. 21. 07:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát mi nagyszülőkkel élünk és a nagyfiam(5 lesz) dettó öregapja. Mert mondja neki hogy fúj, hogy tudod azt megenni az nem jó, és hoppá a gyerek már nem is szereti. Szerencsére nem mindennel tudja ezt megcsinálni az aposom. És ez a viselkedésre is igaz, amit ő csinál azt a gyerek is de nagyon, és ha olyat csinál após amit a gyereknek nem kéne stb akkor a gyerek a rossz....csak hát ugye ezt ők hagyták, én hiába mondtam hogy nem lesz jó vége. Szerencsére egyre több esze van és meghallja amit mondok. Hamarosan költözünk is úgyhogy még jobban remélem hogy elhagyja ez a majmolást. De olyan amitől én félek az az hogy elesik, nagyon sokszor csúsztam meg kiskoromban és törtem a csontok, és ő pont ilyen csak szerencsére nem esett még akkorát és nem tört semmije. Na meg ugye kell is a neki hogy tanuljon belőle.
2022. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

11 vagyok. 8..Ilyen nálunk is van. Após fujjog mert az alig 4 hós gyereknek folyik a nyál a szájából. Na ezt a nagy átvette és most már hozzá sem érhet a pici. Após meg szidja hogy mert mi bajod lesz tőle?

Én próbálom megértetni vele hogy le lehet torolni a nyál nem esz meg.

2022. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

A kutyáktól fél.

Többször látta, hogy félek a nagytestű kutyáktól.

Nem tiltottam neki, hogy megsimogassa vagy játszon nagytestű kutyákkal.

Látta, hogy félek és ráragadt sajnos.

A mi kis csivavánktól nem fél és én sem. 😊

2022. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha ez számít, ebbe a házba kígyó be nem teszi a nemlétező lábacskáit, amíg én élek. Eddig szerencsére az összes gyerekem fél tőlük amúgy :D
2022. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, meg a kakas. Soha nem félt tőle. Tavaly anyóst megkapta és anyós is félve ment be. Azóta a gyerek is fél. Pedig az a kakas már nincs.
2022. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!