Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves volt a gyereked...

Hány éves volt a gyereked amikor le tudta nyelni a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Tablettára gondolok.

Beteg a lányom,voltunk orvosnál aki nehezményezte hogy nem irhat fel neki gyogyszert, mert nem tudja lenyelni,igy maradt a folyékony.

A ti gyereketek hány évesen tudta lenyelni a tablettát?



2022. jan. 24. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan felnőttet, aki a mai napig nem bírja.
2022. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
8 évesen még nem jutott el idáig, de teljesen megértem, nekem 18 évesen ment le az első apró, de a mai napig a nagyokat széttöröm
2022. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskoláskor előtt nem írnak fel tablettát.
2022. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2.osztályos a lányom.
2022. jan. 24. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam 10 éves, és nem vesz be szemes gyógyszert. Ezen azért sem lepődök meg, mert én sem, csak ha nagyon muszáj. Ha esetleg antibiotikumot kell szednem, beveszem, de vitaminból, fájdalomcsillapítóból csakis rágótablettát/vízben oldódót veszek be. Mikor kórházban voltam műtét után, és szemes tablettát akartak adni (számomra óriás méretűt), akkor is mondtam, hogy vagy adjanak injekciót, vagy inkább elviselem a fájdalmat. Szerencsére már elég nagy választék van a gyógyszerek terén, így nem okoz gondot.
2022. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!