Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 29 hetes terhes vagyok mi a...

29 hetes terhes vagyok mi a tapasztalat az oltással ???

Figyelt kérdés
aki felvette az oltást lett baja a babának?
2022. jan. 29. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Számos kutatás bizonyítja, hogy kutya baja sem lesz tőle. Egészséges babák születnek. 27 hetes vagyok, hétfőn adattam be a másodikat. Karfájdalmon kívül semmi. Endokrinológus és nőgyógyászom is ajánlották. Úgy is mint orvos és úgy is mint baráti tanács. Én átestem a terhesség elején rajta, de sosem szeretnék még egyszer ugyanúgy lenni. Remélem ez megvéd attól, hogy rossz lefolyása legyen
2022. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Attól mert mások még nem tájékozódnak megfelelő fórumokon, helyekről az oltások biztonságát illetően, nem kell lepontozni azt, aki normálisan, mellette érvelt.
2022. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Ezen az oldalon kizárólag az értelmes kommentek vannak lepontozva mindig.

Semmi baja nem lesz a gyereknek az oltástól, ahogy ezt már tanulmányok is bizonyítják. Barátnőm belgyógyász, terhesen rohant az oltásért, mikor végre lehetett terheseket oltani. Azóta megszült, és tudom meglepő, de nem lett két feje a gyereknek. Egy rakat oltott terhessel találkozom, egyiknek sincs semmi baja. Ellenben az utóbbi 1 hétben két középidős vetélést láttam, mindkettő oltatlan volt. Meg sorban jönnek szülni a covid pozitív anyukák...

2022. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogom megérteni, ilyen kérdésekben miért nem inkább az orvosoddal konzultálsz. Most ha hárman leírják, hogy az ő gyerekük beteg, akkor tudni fogod, hogy egyrészt az oltásnak van-e hozzá bármi köze, másrészt hogy egyáltalán igazat írt-e a válaszoló? Az enyém 6 hónapos és egészséges, 24 illetve 29 hetesen kaptam oltást (covidról beszélünk, ugye?).
2022. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2022. jan. 29. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!