Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a legidegesítőbb mondat/kér...

Mi a legidegesítőbb mondat/kérdés, amit a gyereked nevelésével kapcsolatban mondtak neked?

Figyelt kérdés
Most kifejezetten a családtagok kotnyeleskedésére vagyok kíváncsi! Várom a viszontválaszokat is :)

2022. jan. 30. 12:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
14%
Ezeknek a jo resze jogos, a mai anyukak rettenetesen elkenyeztetik a gyerekeiket...
2022. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%

Soha nem kritizálta senki a gyerekeink nevelését.

És biztos nem azért, mert mindenki szerint tökéletesen csináljuk. Csupán normális rokonaink vannak.

Egymás között mi is megbeszéljük, hogy valamelyik rokonunk nevelésével kapcsolatban mi a véleményünk. De az kettőnk között marad, előttük mi sem teszünk megjegyzéseket.

2022. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%

Ne adj neki darabosat mert megfullad (banánt, nektarint mar 7honaposan majszolta fogak nelkul)

Ne hagyd, hogy villával egyen mert kiszúrja a szemét - alig múlt egy éves amikor már tudott villával enni, gyerekeknek valóval.

"Ne engedd hogy kint sétáljon, csak baba kocsival közlekedjetek mert kiszalad az útra" - nyilván el engedem a kezét és a legforgalasabb helyeken sétálunk az út testen.

"ne engedd hogy kinyissa a szekrény ajtót, hogy fel kapcsolja a villanyt, hogy ki menjen az erkélyre felügyelettel sem...

Ez mind apósom

Rajta múlna burokba zárná vagy oda ragasztaná egy padhoz. Mondjuk látszik is a gyerekeiken, brutál félősek mindentől.

Kedvenc anyóstól

"jaaaajjjj bele ne csusszatok a vízbe" - szánkózni voltunk, nem hogy víz, de még hasonló se volt a közelben.

2022. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Senior Séf ***** válasza:
94%
Ne adj a gyereknek sütőtököt, mert besárgul.
2022. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
“Szerencsések vagytok.” Ezt a tesómtól kaptam meg, mert nálunk van napirend és következetesen nevelünk, így öröm a gyerekeinkkel nagyjából bármit csinálni. Náluk ezek nincsenek meg és ezért vagyunk “szerencsések”.
2022. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

“Miért nem adsz neki húslevest? Nem lesz semmi baja. Tudom! Én már felneveltem 2 gyereket meg x unokát!. Minek szoptatsz annyit? Nem az kell neki!”

-akkoriban 3 hónapos volt a fiam.

Meg úgy mindent rosszul csinálok🤷🏽‍♀️

2022. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

Anyós, ha barmiért sírt a gyerek, biztos jön a foga. Már úgy jön be jajj de hideg van kin😡 mint, ha akkor nem vinném ki mert nincs 20fok.

És kb minden, mert napi szinten tolja, éhes, fázik stb stb stb

2022. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%

Aspergeres lányomra: "Pedig nem is látszik rajta! "


Ettől a falnak megyek. Azt szoktam válaszolni, hogy: töltene el vele egy hetet, és verné őt is kékre-zöldre, mint engem, akkor megváltozna a véleménye!

2022. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%

14! A sok karotintól tényleg besárgul a gyerek. Úgyhogy ez nem hülyeség.

Mandarin, sütőtök, répa.

2022. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem méred le szoptatás előtt-után, így nem tudod, hogy jól lakik-e.


De, tökéletesen tudtam, ugyanis ha jóllakott, abbahagyta. Miután a nagynál halálba stresszeltem magam a méricskéléssel, a kicsit heti egyszer mértem csak.

2022. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!