Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legfájóbb mondat/meg...

Mi volt a legfájóbb mondat/megjegyzés/szó, amit valaha mondtak neked?

Figyelt kérdés

Családtagtól, baráttól, ismerőstől, idegentől való fájó mondatok/megjegyzések.


Ami akár évekig nyomott hagyott bennetek és egyszerűen nem tudjátok elfelejteni azóta se.


Ja és még van egy kérdés, hogy igaznak tartod azt a mondatot, amit mondtak neked?(Megérdemelted e vagy sem stb)


Előre is köszi a válaszokat!



2021. márc. 11. 01:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%
Sokszor megérdemeltem de a főnöknőm, Olga mondott fájó dolgokat s evvel el is üldözött a munkahelyről mert idegileg nem birzam a csesztetéseit. Az osztálytársaim, meg a gyárban is bántottak de az már régen volt s most a diakóniai konfliktusok vannak és égnek bennem frissen.
2021. márc. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Mikor öcsém azt mondta: "Te vagy a legrosszabb testvérem, még a nővéred is kedvesebb nálad"

Alapból nagyon jó a kapcsolatunk, ilyet kb 5-10* mondott, legutóbb azt hiszem 3 éve. Mindig sírás lett a vége és erős önmegkérdőjelezés, mert nővérem elég erőszakos, bunkó, mérgező, kb a Sátán emberi megtestesülése (még anya meg nagyszüleim is valami ilyesmit mondanak), így az, hogy én nála rosszabb vagyok, borzasztó gondolat.

Épp ezért félek vele veszekedni és sétálok ki mindig az ajtón, mikor dühös vagyok, mert félek, megint hallanom kell az idézett mondatot. 😫

2021. márc. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
55%
nővérem lebuuzizott mert Clairot hallgatok
2021. márc. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
98%

A szüleim előző hazásságából 2-2 féltestvérem van anyai és apai ágról.

Egyszer azt mondták, már nem értik, engem miért akartak, hiszen csak pénzbe kerülök, meg sem kellett volna engem “csinálni” közös gyereknek.

2021. márc. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Rám apám azt mondta hogy egy isten csapása vagyok! 😑 Hát nem hiszem hogy akkor és ott meg érdemeltem, mert segítséget kértem tőle mert az akkori barátom zaklatott és bántott! Amiért én nem tudtam magam meg védeni meg kaptam az isten csapása jelzőt! Hát mit mondjak.... soha nem fogom elfelejteni
2021. márc. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 molnarmarcell21 ***** válasza:
98%

"Jobb lenne, ha visszább vennél magadból."


Megérdemeltem.

Persze nem maga a mondta fájó, hanem hogy ki mondta és miért.

2021. márc. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

A csaj akinek egy éven át udvaroltam azt mondta,hogy legyünk csak barátok, nagyon jól érzem veled magam,de nem tudnám elképtelni kettőnket együtt.

Miközben minden nap találkoztunk. Közösen nyaraltunk. Együtt ünnepeltünk. Együtt jártunk mindenhová. Még költözni is segített. Napi 2-3órát töltöttünk együtt mindig jól éreztük magunkat. Célozgatott sokszor,hogy mennyire jól érzi magát velem stb.

Nagy pofára esés volt...

Teljesen ráment a mentális egészsegem azóta lassan 4éve nem is próbálok ismerkedni senkivel. Teljesen agyoncsapott ez a dolog.

Amikor megkérdeztem,hogy min tudnék változtatni vagy mit csináltam rosszul akkor az volt a válasz,hogy ez így alakult.

Most ittvagyok 30évesen egyedül mentálisan még mindig nem jöttem helyre, rettegek,hogy megint átélem.

Ő volt az első akiértkomolyan oda voltam. Az előző kapcsolataim i kább tini kalandok voltak, fel 1 éves se veled sem nélküled dolgok.

2021. márc. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Apámtól: (a szemembe nézett és azt mondta) ,,ha te nem lennél lenne pénzem dögibe, nem vagy jó semmire".

Legjobb barátnőmtől: (volt egy balesetem, ami után hegeim lettek, nem tudtam úgy öltözködni, ahogy szerettem volna) te most egy hernyó(csúnya) vagy, de majd pillangó leszel.

2021. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig 8as vagyok:

Apámtól egyáltalán nem éreztem jogosnak, de elhittem, amúgyis önbizalomhiányos voltam és elhittem, hogy nem érek semmit, mióta elköltöztem rájöttem, hogy nincs igaza és helyem van a világba. A barátnőmtől sem érzem jogosnak, tényleg szarul néztem ki, lehet csak segíteni akart, de akkor nagyon rosszul esett.

2021. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
92%

A háromévesem rendszeresen mondja vissza azokat a szitkokat, amiket az ex rólam vagy a páromról mond neki. Issza, mint a szivacs. Szeretném azt hinni, hogy ezt nem szándékosan teszi. Legutóbb lekrvázta két építőkockázás között. Nem a gyerek hibája, hogy az ex nem tud felnőttként viselkedni, de attól még egy kicsit tehetetlennek érzem magam ezzel szemben. Szegény lányom nem is tudja, hogy az rossz és nem szabad, nem is csinálunk nagy ügyet belőle. Szereti a párom és nagyszerűen elvannak, nyilván ezért is pipa az ex, amit a saját gyerekén vezet le.

Amiatt aggódom, hogy mi lesz ezzel a káros befolyással később, de csak annyit tehetünk, hogy maximális szeretetet adunk neki.

2021. márc. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!