Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők, akik gyerekként fiús...

Nők, akik gyerekként fiús kislányok voltatok, nem babáztatok, milyen anyák lettetek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 18:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én babázni nem szerettem, családos szerepjátékot igen, de azt is nagyon ritkán. Sosem szerettem a rózsaszínt, kiskoromban zavartak a kicsik, 14 éves korom körül KICSIT kezdtem cukinak tartani a gyerekeket, de semmi extra.


A gyerekemet imádom, pedig sokszor nagyon nehéz vele, szerintem jó anya vagyok, de a türelem és a hangerő nem az erősségem. Régen csendes, visszahúzódó voltam, az a gyerek, akire mindig rá kellett szólni kicsiként meg tiniként, még az érettségin és utána is, hogy hangosabban, mert nem értik. Na ennek nyoma sincs már.


Az én gyerekem klassz, a többi most sem mozgat meg különösen, de jobban meg akarom érteni őket, foglalkoztatnak. Korábban ennek nyoma sem volt az életemben. Az emberek változnak, sosem lehet tudni, épp hogyan. Jelenleg gyógyped. asszisztens tanfolyamot végeznék, pedig fiatal felnőttként is, sőt egész életemben kirekesztő, ellenséges és érdektelen voltam(nevelés és személyiség..) mind a gyerekek, mind az átlagostól eltérőek irányába.

2022. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tipikus fiús lány voltam, soha nem babáztam, mindig fiúk voltak a barátaim. Fiús szakmám van, csak férfi munkatársak , egyedül vagyok nő. 3 gyerekem van, imádtam velük babázni, már 2 felnőtt, a kislányom 10 éves, és ő pedig nagyon nő, nem az a fiús lány mint én voltam. Szerintem, jó anya vagyok.
2022. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként szerintem aki kisgyerekként élvezi a babázást(csecseműgondozást) visszajelzések nélkül, az nagyobb valószínűséggel rokonszenvezik az állattartással, mint a gyerekneveléssel.. Az inkább az etet, fürdet, itat, babusgat dolog, ami sosem változik.


A barbiezós lányok meg inkább a felnőtt "szingli" élettel szimpatizálnak, legalábbis az én ismerősi körömben így van. Osztálytársak, akikről tudom sokáig babáztak csecsemővel, állatbolondok, akinek meg barbieja volt és öltöztette, az 35 felé is büszke szingli, gyermektelen.

2022. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13!

7es vagyok. A húgomnak 10+ Barbie-ja volt. Ma 3 gyerekes családanya.

2022. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!