Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elfogadja a család valaha ezt...

Elfogadja a család valaha ezt a döntést a gyereket illetően?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék gyereket. Sem most, sem később.


A családomban én vagyok a legfiatalabb, egyetlen gyerek, egyetlen unoka.

23 éves vagyok, és van már 1-2 barátnőm, ahol volt esküvő, most jön a baba. Ennek örömére egy ideje az a fő téma, hogy nekem mikor lesz már gyerekem?! Vagy hogy ők mennyire kíváncsiak, hogy majd én kit viszek haza, ki lesz a férjem, mert hogy annyira kritikus és válogatós vagyok.


Mondtam már, hogy én nem akarok gyereket, nem vágyom rá, szerintem nem az az élet értelme... Válasz: "nem úgy van az", meg "majd meggondolod te ezt még".



2022. febr. 6. 14:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

Jobb helyeken nem basztatjuk halalra ezzel a kerdessel a 23 evest, mert minek, ertelme nincs. Ekkoriban nekem az volt a legnagyobb problemam, hogy epp melyik buliba menjek el az 5 kozul, amit beterveztunk a barataimmal az adott napra :D

Egyszer-egyszer ra lehet kerdezni persze, nem tilos a temarol beszelgetni szerintem, de ennyi.

Raadasul en is rengeteget valtoztam az evek alatt, 30 eves koromig meg csak gondolni se gondoltam a csaladalapitasra, aztan kesobb lett ket lanyunk a ferjemmel es jol van ez igy. Nyilvan megfelelo tars nelkul ki az a hulye, aki ezen gondolkozik? Senki.

Majd elvalik kerdezo, lehet, hogy tenyleg soha nem lesz gyereked, de lehet, hogy lesz, ezt most igy nem lehet megmondani. Zard rovidre a temat azzal, hogy majd meglatjuk, ne azt mondd, hogy nem lesz es kesz, mert soha nem fognak leszallni rolad. Tolem is megkerdeztek parszor, en nem foglaltam allast soha, hogy akarok vagy nem akarok, csak azt mondtam, hogy meg nem tartok itt, majd meglatjuk mi lesz.

Beken is hagytak.

2022. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
39%

“Akkor mégis mi a szart kerestek ebben a kategóriában?”


Közöd ? Mindenki oda ír, ahova akar. Ez a fórum lényege.

2022. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%
És minek írtok gyerekvállalás kategóriában, ha fingotok sincs róla és állítólag nem is érdekel a téma? :)) Kis kamusok.
2022. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%

A gyerekesek is folyton szétoffolják a gyerekmentes oldalakat szóval joggal vagyunk itt. Én is utálom a gyerekeket, én speciel nevetni jövök ide és hálát adni a sorsnak amiért nyugodt életem van.

Az én családom egyébként ismeri és elfogadja az álláspontom, édesanyám ráadásul tanár, így megért. egy barátnőm kérdezte csak meg, miért nem akarok, elmondtam, kész. Megértette. Nekem más az utan, én másra vágyom.

2022. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
Semmi probléma nincs azzal, ha valaki nem akar gyereket vállalni. Az ő élete, jogában áll mindenkinek úgy élni, ahogy jónak látja. Viszont az ilyen ostoba emberektől, mint a 9., a hideg kiráz, egyáltalán tisztában vagy a tenyészkanca jelentésével? Anyád az volt?
2022. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
Én sem értem mit keresnek a gyerekutálók ebben a kategóriában, én sem lógok a számítástechnika témakörben, hiszen abszolút inkompetens vagyok benne. Talán mindenkinek a maga háza táján kéne sepregetnie ;)
2022. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
23 évesen én is így gondoltam. Most meg már nem. Lehet, hogy nálad is változni dog ez, általában szokott. Ha meg nem, akkor az a helyes döntés, a te döntésed és senkinek semmi beleszólása.
2022. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Én örülök, hogy ezeknek nem lett kölykük.... Nem kell mindenkinek szaporodni, ez teljesen igaz.
2022. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Már korábban említettem ezt de úgy tunik tényleg sokan ezt nem veszik észre. A kezdőlapot ha végig görgeted megjelenik a téma 3 kérdéssel és mivel ez a kérdés sokkal inkább szól azoknak akik nem szeretnének gyereket így érthető hogy miért írnak ide olyan emberek akik így vélekednek.


A kérdésre válaszolva nem tudsz ezzel mit tenni, ahogy múlik az idő majd elfogadják a döntésedet.

2022. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%

A kérdés tök mindegy kinek szól, ez nem gyerekvállalás kategória. Inkább család, emberi kapcsolatok, ilyesmi.

Vagy az ezotéria. Ott tudnák megmondani, hogy az ő családja elfogadja-e a döntését 🤷‍♀️

2022. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!