Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha séta közben elkezd sírni a...

Ha séta közben elkezd sírni a baba, kiveszed a babakocsiból?

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2022. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Korulmenyektol fugg
2022. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Én kivettem, ha arról van szó meg is szoptattam. Ha nem akart a kocsiban maradni, vittem kézben vagy átraktam hordozókendőbe.

Nem lett elkapatva ezzel, nagyon szereti a babakocsit, már 1.5 éves, szinte bármennyi időt képes ülni benne.

2022. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Télen előbb bementem valahová,én a hidegben nem vettem ki pici babát.

Tavasszal és nyáron simán,minek sírjon a kocsiban..

Többnyire ilyenkor volt is gond.Kicsit beizzadt,szomjas lett,éhes volt,kényelmetlen volt már a kocsi..

2022. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Körülményektől függ…


Nekem alapból egyik sem volt el kocsiban

2022. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Igen, meg is szoptattam, ha a ringatás nem volt elég. Mindkét gyerekkel így volt. Az elsővel kb 8 hetesen a másodikkal 2 hetesen szoktunk át a hordozásra, mert egyik sem aludt a babakocsiban és nagy sírás volt csak belőle. A nagyot 3 hónaposan beleszoktattam a babakocsiba, mert nagy súlyú baba volt, elöl nem bírtam tovább, háton hordozáshoz meg még kicsinek éreztem. Ott voltak sírások, de szerencsére nem vészes és hozzászokott a babakocsihoz, sokáig szerette is, főleg miután már ült és nem alvásidőben mentünk le.

A kicsit még hordzom (4 hónapos), de tavasszal megpróbálgatjuk már vele is a babakocsit újra meg majd ha már ő is ülni fog, mert így eléggé korlátoz a mozgásban és azért ha jön a jó idő, szeretnék már a naggyal leülni homokozni meg ilyenek

2022. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Én tudom hogy 5 percet műsorozik aztán bealszik. Végig énekelek neki de csak akkor veszem ki, ha nagyon belehergeli magát a sírásba. Talán ha végre tud ülni és jobban kilát az is elmarad. Remélem :D
2022. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Sírni nem sírt soha, esetleg nyöszörgött, utána elaludt. Egyszer hozta rám a frászt, olyan 7 hónapos lehetett és annyira visított percekig, hogy megijedtem. Akkor kivettem. Kiderült hogy pukiznia kellett, utána béke volt.
2022. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, kiveszem mindig. Nem mindegy, hogy otthon sìr, vagy a babakocsiban?
2022. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
9. Hát baromira nem mindegy. Van, hogy muszáj menni valahova. Ennyi erővel ne vidd el oltásra mert hátha ott is sír.
2022. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!