Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a nyaralás a gyerekeite...

Milyen a nyaralás a gyerekeitekkel? Mennyire tudtok kikapcsolódni, pihenni, kibontakozni gyerekek mellett a nyaraláson?

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a nyaralás a nyár legfárasztóbb hete volt :D Akkor volt kb 13 hónapos a kisfiunk, még mászott, az éjszakákat nem aludta át, szopott... Nekem iszonyú strapás volt. Ettől persze élveztem a felfedezést, kirándulásainkat, de nagyon elfáradtam, és alig vártam a hétköznapokat.
2022. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi alapvetően városnézős család vagyunk, nem az a medence partján döglős, így gyakorlatilag annyi a különbség a gyerekekkel, hogy napi 1-2 alkalommal beiktatunk egy játszóteret. Nagyon szeretünk menni velük. 😊
2022. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nyaralas 3 hèt ev akatti gyerekkel olyan h kb ugyanazt csinaljuk mint otthon csak mashol
2022. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

3 hónapos volt a fiunk mikor először nyaralni mentünk. Életem legjobb nyaralása volt.

Tavaly 14hónapos volt, 1 hetet voltunk el. Imádtam.

Idén már 2 gyerekkel megyünk, most 5 hós a kicsi.

2022. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Abszolút semennyire. Sokkal nagyobb meló, mint egy sima hétköznap, mindig teljesen kipurcanva jövünk haza
2022. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Mennyire végletes válaszok. 😊 Valaki imádja, valakinek meg csak extra fáradtság. Tök érdekes.


Mi nagyon szeretünk a gyerekekkel utazni (3-7 éves korig 4 kislány).

2022. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Huhh mi amúgy is sokat jöttünk-mentünk

Akár welness akár túra

Most 14hónapos a lányunk

Imádok vele kiruccani

Ebbe nőtt bele

Koraszülött baba, így kivártuk a 6hónapos kort és onnantól elkezdtünk egész napos programokat szervezni (előtte is elmentünk sétálagtni, kirándulni cda nem gyakran, és inkább csak fél napra)

Majd 2hónappal később már 2-3napra is elutazgattunk és ő is imádja

Mi pedig szeretjük ahigy felfedezi a világot maga körül

Jövő hónapban 1 hétre tervezünk elmenni valamerre

Már nagyon várom🥰

2022. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk eddig minden nyaralasunk tök jó volt, akarmekkorak voltak a gyerekek. Arra nem számítunk, hogy ott majd tovább aludnanak, mint otthon, de pl a kicsi mindig emberi időben el szokott aludni, a nagy meg már alszik, amikor mi, vagy amikor akar. Napközben meg tudunk menni mindenfelé, igaz, nem szoktuk túlszervezni, napi egy kötöttebb program tökéletesen elég.

Általában olyan helyet keresünk, ahol egy egész ház a miénk, saját udvarral, ez már önmagában buli az otthoni társasház után, de nyilván akinek otthon is van udvara, annak ez nem nagy különbség.

Strandra, partra, kirándulni bármikor szívesen jönnek a gyerekeink, babakorukban sem okozott ez problémát. Általában olyan helyekre járunk, ahol ez a fő elfoglaltság, városnézős utakra nem a gyerekekkel szoktunk menni, és nem is nyáron, amikor hőség van.

2022. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Hétköznap nem takarítanak helyettem profik naponta, nem eszünk all inclusive, nem tengerparton ébredünk. Úgyhogy mindenképp jobb nyaralni, egyáltalán nem olyan, mint otthon.
2022. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Nekem minden nyaralásomat eddig elrontották, pedig nem az enyémek....úgyhogy biztos nem sokkal pihentető BB a szülőknek sem. Az más kérdés hogy akkor minek csináltak, és főleg miért NEKEM kell elviselnem 🙄
2022. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!