Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyugodt szívvel vállalnátok...

Nyugodt szívvel vállalnátok gyereket ebben a (háborús/bizonytalan) helyzetben?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 23:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem, semmi esetre se vállalnék..
2022. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek 1 essel. Semmiképp sem vállalnék mostanában gyermeket.
2022. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2022. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk már úton van,sok hónap várakozás után decemberben teszteltem pozitívat.

Ha még nem lennék terhes őszintén nem tudom mit döntenék,évekkel biztos nem tolnánk,de 1 hónapot lehet várnék milyen irányba mennek a dolgok.

2022. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

Én igen. Tudom, most azt fogjátok mondani, hogy könnyű a fotelből pofázni békés környezetben. De ha most szeretnék babát, akkor simán belevágnék.

Én a Vajdaságban nőttem fel, anyukám pedig akkor várta a testvéremet, amikor a balkáni háborút még Magyarország déli részén is hallani lehetett, amikor a szerbek bombát dobtak Magyarországra is (91 ősze)

Sosem pánikoltak be a szüleim, sőt, rövidesen született még egy testvérem, szintén a háború alatt.

Tervezett, várt gyerekek voltak. Inkább vagyok ilyen, mintsem kössem fel magam csak azért, mert háború van a szomszédban.

2022. márc. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Haboruk mindig vannak, jo, ez most kozel van hozzank, de ha megnezed Szomaliaban 30 eve haboru van, Afganisztanban is mi van.

Nem nalunk van haboru.

Egyebkent meg nem tudom milyen idos vagy, de a mostani 40-50 evesek nagyszulei (koztuk az enyemek is ) haboruban szultek ( masodik Vilaghaboru), mamam is ket gyereket, ha nem tette volna most nem irnek itt.

2022. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
Ha egyébként szeretnénk, a háború nem zavarna. A covid engem sokkal inkább, de az sem maga a vírus, hanem a hatásai miatt. Az első 3 gyerkőccel minden vizsgálaton bent volt a férjem, nem szeretném, hogy a negyedikkel ez kimaradjon.
2022. márc. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy szülnék most, így is félek, egy gyerekkel becsavarodnék.
2022. márc. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Nem nálunk van háború és nem is lesz
2022. márc. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%
Mi is nagyon szeretnénk. Most a napokban kiderül, hogy mi lesz. Ha úgy alakul, hogy nincsen baba akkor eltoljuk a kistesò projektet.
2022. márc. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!