Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki elhalasztja a babapro...

Van, aki elhalasztja a babaprojektet a háború miatt?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha már volt esetleg hasonló kérdés, nem olvasgattam.

Van már gyerekünk, de tavaszra-nyárra terveztünk nekiállni a tesónak. Férjem nem aggódik, én viszont elbizonytalanodtam picit, vajon ésszerű e most belevágni, hogy a szomszédban háború zajlik?



2022. márc. 15. 21:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Érint téged közvetlenül? Nem. Érinteni fog? Valószínűsíthető, hogy csak a gazdasági hatásai.

Nálunk már úton a baba, így nem opció halasztani, de nem is tennénk.

2022. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem érint szerencsére, maradjon is így.

Köszönöm a válaszod!

2022. márc. 15. 21:56
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha minden ilyen dolognál elhalasztanánk, akkor sose lenne gyerekünk. Kovid miatt is sok ismerősünk tolta. Most ők a háború miatt is várnak. Én azon az elven vagyok, hogy ha gyereket szeretnék, akkor nem állít meg semmi. Nàluk inkább csak kifogások ezek az EGYIK féltől. A másik pedig beletörődött.
2022. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igazad van, mindig van és lesz valami, ami miatt várni lehetne. Én szeretnék még gyereket, nem is kifogást keresek, csak egy kis megerősítés kell talán, hogy tényleg nem butaság ez most.
2022. márc. 15. 22:01
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

Mi


Férjem aggidik


Pont a gazdasági vonatkozása miatt.


Mondjuk a hétvégén nem tudtunk tankolni most…


Hitel is van..


Munkáját is befolyásolhatja a háború, én pedig gyesen vagyok már, szóval most a dilemma, hogy megállunk a gyerekszámban, vagy kockázat ide-vagy oda beleállunk most.

2022. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

Én teljes mértékben megértelek. Mi is ugyanebben a cipőben járunk és igen, gondolkodok, hogy halasszuk a babavállalást. Már van egy gyerekünk, aki a covid előtt nem sokkal fogant, tehát az egész terhességem azzal telt, hogy sík ideg voltam a covid miatt. Akkor még nem lehetett tudni semmit a járványról, nem volt vakcina sem, csak mutatta a tv, hogy covidos kismamák haltak meg. Na most meg azt mutatja a tv, hogy kismamák menekülnek a háború elől, vetélnek el és óvóhelyen hozzák világra a kisbabájukat. Jelenleg minket nem érint, hálistennek, de mi arra a garancia, hogy nem is fog? Persze aki már kismama vagy aki nem fél a háborútól az nyugodtan szüljön. De mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mikor vállal másikat és akár emiatt halasztani. Azért ez a háború a szomszédban nem mindennapos dolog!!! Nem lehet azt mondani, hogy ennyi erővel mindig halogathatnánk...

Szóval bárki bármit mond, én

szeretném a második babámat nyugiban kihordani és megszülni.

2022. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Én is akkor születtem, amikor háború volt a szomszédban. :) És most a mi babánk is akkor fog.
2022. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem halasztanánk, Covid miatt sem halasztottuk, pár hete született meg.
2022. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
Ne halasszatok,igyis keves a gyerek, a vegen nem lesz aki kitermlje a nyugdijamat :D
2022. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Covid miatt nem halasztottunk, első baba.

Én nem halasztanék.

2022. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!