Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ilyen helyzetben nem...

Ti ilyen helyzetben nem féltek a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a terrorizmusra,bevándorlókra,háborúkra, tényleg ilyen bizonytalan a,jövő? Vagy csak velünk hitetik ezt el?

Hogy-hogy ti nem féltek?

Facen olvastam (vagy igaz vagy nem) hogy putyin atomtámadáson gondolkozik...

Én emiatt is félek belevágni. Mi lesz a gyerekeimmel?:(

Minden vélemény érdekel.

Tudni kell,h nem ezen jár éjjel nappal az eszem,csak néha megingok.



2016. okt. 6. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
A jövő mindig bizonytalan.Holnap is elcsaphat egy busz,két hónap múlva is baleseted lehet,stb.Mellesleg nem te vagy az,aki régebben napi szinten írkálta ki a háborús kérdéseit?
2016. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a,válaszod. Nem,nem én vagyok az. Egyszer tettem fel azt hiszem még tavaly vagy idén január fele hasonló jellegű kérdést de ennyi.

Nem találom a kérdésemet sem,h esetleg kiemeltethessem.. na mind1..

Köszi.

2016. okt. 6. 23:38
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
nézd 2 éve az ebolától féltünk. ma már sehol sincs....majd megoldódik a bevándorlás kérdése is...de félj inkább a klímaváltozástól, az a legrosszabb. szerintem nagyon fontos hogy az ember pénzt tegyen felre vagy legalabb vagyona legyen amit pénzzé tud tenni, ha valami miatt menni kell, ha el kell hagyni az otthonát. neha ram is ram tornek ezek a rossz gondolatok, de oszinten akkora orom egy gyerek, hogy a fene akarja ettol megfosztani sajat magat, es a gyerekeit az elet lehetosegetol. biztoa hogy nehez lesz nekik, biztos hogy még a mi életünkben lesz egy háború, de akkor is az életet élni kell. de felelősen, szóval tartalékot képezni, nyelvet tanulni, kapcsolatokat építeni, mert bármi van azok az emberek élik túl, akik ezekben bővelkednek.
2016. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Szóval Te egy olyan ember(a sok közűl) vagy akinek az agyát a média programozza. Rettegj tovább, mert akár egy busz is elüthet..
2016. okt. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Igazad van abban, hogy a jövő bizonytalan...ellentétben az egyik előttem szólóval, szerintem a bevándorló problémakör sem fog megoldódni simán. Emellett nyilván van még jó pár dolog, ami miatt lehet aggódni (klímaváltozás, az ország hosszú távú gazdasági helyzete, stb). Viszont, ha az ember mindig ezeken agyalna, sohasem szülne és nem élné meg azt a csodát (és szép nehézségeket), amit egy gyermek felnevelése ad. Ráadásul, ha eleink is ilyen hozzáállást követtek volna, lehet mi sem születtünk volna meg.
2016. okt. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

En attol felek altalaban,hogy fara maszas kozben elut egy villamos......

Ettol fuggetlenul 3 gyereket szultem.

Ha az orszag helyzeten,a vilag helyzeten mulna a gyerekvallalas,soha senki nem szulne.

2016. okt. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
A világ helyzete sajnos nem túl rózsás, én megértelek. Ez nem agymosás, ezek valódi problémák, sőt a teljes igazság ettől csak még rosszabb. Ennek ellenére a harmadik babát tervezzük. Pedig volt egy olyan időszakom amikor a lehető legmélyebben beleástam magam ezekbe a témákba. Aztán rájöttem hogy változtatni úgysem tudok rajta, azt meg nem hagyom hogy az aggodalmam irányítsa az életem. Ha mind úgy félnénk hogy nem mernénk szülni, kihalna a fehér ember. Sosem tudhatod mi fog történni, a jövőt nem látjuk, de egy nemzet fennmaradásának legjobb eszköze a kihordott terhesség, szokták mondani.. és ez így igaz.
2016. okt. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem.

Sose volt úgy, hogy (valahol) ne lenne háború, de attól még nem áll meg az élet, az emberek házasodnak, gyereket vállalnak, dolgoznak...

És szerintem sokkal jobb helyzetbe vállalunk mi, mint pl.: nagyszüleim a világháború(k) alatt (egyikük 1899-es születésű volt, apukám a 2. házasságából született).

2016. okt. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha mindenki így gondolkodna, soha, senki nem vállalt volna gyereket. Mindig van valami, ami nyugtalanító lehet, de az élet egész egyszerűen megy tovább, a maga útján.

Érdekes, hogy a magyarok mennyire paráznak a terrorizmustól, bevándorlóktól, miközben olyan országokban, amik valóban érintettek, ahol volt már terrortámadás, ahol tényleg nagyobb tömegben élnek közelkeleti bevándorlók, ott jóval kevésbé tartanak ilyesmitől a helyiek.

Nekünk idén év elején született meg a második babánk, és jövő nyáron szeretnénk elkezdeni próbálkozni a harmadikkal. Az általad említett dolgoknál sokkal jobban zavar az itthoni morál, az oktatási rendszer megkérdőjelezhető minősége, az egészségügyi ellátás színvonala, ezek ugyanis valóban érintenek szinte mindenkit az országban.

2016. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van. Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Várok még:)

Második babát tervezzük csak emiatt elbizonytalanodtam!

Féltem a "gyermekeim"

2016. okt. 7. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!