Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki elhalasztja a babapro...

Van, aki elhalasztja a babaprojektet a háború miatt?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha már volt esetleg hasonló kérdés, nem olvasgattam.

Van már gyerekünk, de tavaszra-nyárra terveztünk nekiállni a tesónak. Férjem nem aggódik, én viszont elbizonytalanodtam picit, vajon ésszerű e most belevágni, hogy a szomszédban háború zajlik?



2022. márc. 15. 21:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

2014 ota haboruzik a ket orszag, csak eddig nem ilyen durvan. Gondolom nem is tudtal rola.

Nem, nem halasztanam el.

2022. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%
Go szülni, pár nap és vége a cirkusznak.
2022. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Mi sem halasztottunk a Covid miatt sem, most is belekezdenénk, vagy folytatnánk a próbálkozást, ha nem jött volna össze...(már megszületett)!
2022. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
En gondolkoztam a halasztason, nalunk harmadik gyerek lesz. Azert az nem ugyanaz, ahol mar uton van a gyerek, azt nem lehet visszacsinalni, de en meg most eldonthetem, hogy vedekezek-e, vagy sem. Viszont az is teljesen igaz, hogy nem Magyarorszagon folyik jelenleg a haboru. Mi osszel terveztuk abbahagyni a vedekezest. Miota nem olvasok hireket, hajlok az ujabb gyerek fele.
2022. márc. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Egyik nagymamám a 2. világháború alatt született. Pedig az Magyarországot is közvetlenül érintette
2022. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem közvetlenül a háború miatt. Az kevésbé aggaszt, mint az üzemanyag drágulás, élelmiszer árak további emelkedése, ha nagyobb hitelállomanyotok van, 20 millíónál több az sem túl jó. Most a Csokos, hitel jól megszívja, a kamatok az egekben lesznek.
2022. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem.


Lányomat a covid közepén szültem. Magától a vírustól nem féltem egyáltalán.

(2x kaptam el, mind a 2x "jobb" volt, mint az influenza. Voltak terhes ismerőseim, nem is kevés, senkinek semmi baja)


Elmondom, 1000x jobb volt a terhesgondozásom,mint a vírus elött született fiamnál.


Én Zentán születtem.

Mikor a délszláv háború zajlott, akkor költöztünk Magyarországra. Kisgyerek voltam, 5-6 éves. Szüleim újrakezdték az egész életet akkor. Mindenünk odalett. De megoldották, boldog gyerekkorom volt, amire szeretettel emlékszem vissza.

2022. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
23%
Örülj neki ha nem halsz meg vagy nem halsz éhen. Gyereket szülni most a legnagyobb felelelotlenseg.M.o.is háború lesz idővel vagy ilyen vagy olyan de lesz.
2022. márc. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Drágulás van/lesz, tudom. Hitelünk nincs szerencsére.

2022. márc. 16. 11:10
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs hitelek, biztos belevágnék. Ha a lakhatásotok rendben van, a rezsit és az ételt biztos meg tudjátok oldani. Itt a hitelesek lesznek nagyon nagy bajban sajnos.
2022. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!