Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki elhalasztja a babapro...

Van, aki elhalasztja a babaprojektet a háború miatt?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha már volt esetleg hasonló kérdés, nem olvasgattam.

Van már gyerekünk, de tavaszra-nyárra terveztünk nekiállni a tesónak. Férjem nem aggódik, én viszont elbizonytalanodtam picit, vajon ésszerű e most belevágni, hogy a szomszédban háború zajlik?



2022. márc. 15. 21:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha csak ennyi, hogy háború van a szomszédban, nem halasztanám.
2022. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi is tavaszra-nyárra tervezzük, hogy nekiállunk. Első és valószínűleg utolsó gyerek lenne, már közelebb vagyunk a negyvenhez, újrakezdés mindkettőnknek ez a kapcsolat. Nem beszéltünk még róla kifejezetten, hogy halasztani kellene (igazából nálunk már nem is nagyon lehet évekig várni, aztán majd egyszer nekiállni próbálkozni), csak arról, hogy bizonytalanság van. Sokat agyaltam egyébként, hogy ilyen bizonytalan világba biztos akarok-e gyereket szülni, mi lesz, stb. De inkább hajlok afelé, hogy emiatt nem kellene várni, mikor minden más feltétel adott. Nagyon szeretné(n)k már babát amúgy.
2022. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
37%
Ebben a világban nem vállalnék gyermeket.
2022. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem vagy érintet háboruba, nagyon nagy bátorsággal szülhetsz válald be.
2022. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!