Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szülés után ramaty...

Akinek szülés után ramaty állapotban volt az aranyere,ott a következőnél hogy alakult?

Figyelt kérdés
Felkeresett eseeg proktológust,hogy mit javasol? Szülésnél diónyi lett sajnos, nagy nehezen helyrejott de eleg egy keményebb széklet és kint van. Tehát az ottani erek már nem jók és nem is lesznek,csak jo lenne a rosszabbodast megelőzni.
2022. márc. 26. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Detralexet kell szedni.
2022. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt csak úgy mondod vagy tapasztalatból? Ha igen akkor írj róla kérlek bővebben mert személyes tapasztalat érdekelne.
2022. márc. 26. 13:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tizenéves korom óta küzdök aranyérrel. Első terhességnél már félidőben szenvedtem tőle, szülésnél diónyi lett nekem is. De hamar rendbe jött. Detralexet szedtem (terhesség és szoptatás alatt is - lehet!) és mellette Reparon kúpot használatam. A második terhességnél az utolsó 2 hétben lett szörnyű, 37+0 hetesen elkezdett vérezni és 4-5 napon át nonstop vérzett, betétet használtam, hogy ne kenje össze a bugyimat (csak pöttyözött, nem ömlött, de nagyon rossz volt). Sebészeten közölték, hogy nem tudnak vele mit kezdeni ki kell bekkelni szülésig. Be is jelentkeztem proktológushoz, de 2 nappal később beindult a szülés, így oda már nem jutottam el. A szülés napján egyébként már nem vérzett, és nem is fájt. Olyan hamar megszületett a második baba, hogy gyakorlatilag semmi baja nem volt az aranyeremnek. Azóta is teljesen panaszmentes (6 hónapja szültem). Szóval én átmentem mindenen. Elsőnél nagyon durva volt szülés után, másodiknál csak terhesen, szülés után meg semmi.

Azért gondolom, az sem mindegy, hogy az elsőnél 1,5 órás volt a kitolás és tényleg rengeteget és sokáig nyomtam. A második meg 3 tolófájásra kint volt.

2022. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ilyen véleményeket várnék,bár azt gondolom nekem rosszabb állapotú, hisz egy keményebb széklet kihozza :( még jó,hogy ilyenkor bekenem es vissza is megy,csak hát tudom,hogy ez jobb nem lesz. Pár évig még húznam veke,utana ugyis meg kell majd műteni.
2022. márc. 26. 14:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan tudod, hogy aranyér, vagy csak tippelsz?

Mert én is azt hittem, hogy az van, és kiderult, hogy a terhesség alatti székrekedés okozta vegbelrepedesem volt.

Amúgy én is szedtem terhesség alatt a detralexet. Lehet szedni.

2022. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedtem detralexet de nekem semmit se segített. Odáig fajult a dolog hogy a 40.hèten trombectomiám volt, napokkal a szülés előtt. Én azt hittem szülés közben, után rosszabb lesz, de nem lett. Én aurobin kenőcsöt használtam, de ez vényköteles. Szerintem keress fel egy proktológust mindenképp és hozasd helyre minél hamarabb.
2022. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sajnos igen ez aranyér.
2022. márc. 26. 15:39
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Megkérdezhetem, hogy természetes szülés lesz? Nekem a jelenlegi első terhességem alatt jött ki (37 hét és most a legrosszabb) de én azon gondolkozok jobb lenne a császár ez miatt.
2022. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Abba én is benne lennék,de ezt államiban sajnos nem én döntöm el,magánkórházra pedig nincs pénzem.
2022. márc. 27. 07:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, nekem bejött a Detralex.


#1-es voltam

2022. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!