Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szülés után ramaty...

Akinek szülés után ramaty állapotban volt az aranyere,ott a következőnél hogy alakult?

Figyelt kérdés
Felkeresett eseeg proktológust,hogy mit javasol? Szülésnél diónyi lett sajnos, nagy nehezen helyrejott de eleg egy keményebb széklet és kint van. Tehát az ottani erek már nem jók és nem is lesznek,csak jo lenne a rosszabbodast megelőzni.
2022. márc. 26. 13:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. márc. 27. 12:28
 12/12 anonim ***** válasza:

#8. Nekem természetes szülés volt, pedig előtte ugye volt egy kisműtétem is aranyér miatt. Rettegtem én is, de semmi probléma nem volt vele se szülés közben, se utána. Fájt természetesen egy ideig utána, de korántsem annyira mint a műtét előtt.


#6.

2022. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!