Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek az anyukák valójában mit...

Ezek az anyukák valójában mit dolgoznak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon sok hirdetés szembe jön velem a Facebookon, melyben anyukák hirdetik magukat, akik otthonról dolgoznak gyerek mellől online, arra kernek, csatlakozzak hozzájuk.

De nem világos, miből folyik be a pénz? Valamit árulnak? Az egyikük kifejezetten írta, hogy nem kell árulni semmit, nem kell tukmálni semmit senkire. Viszont a legtöbbnél feltűnik az aloe vera, forever living produkt, és hát az egy termék, azt meg gondolom el kellene adni….

Ismeri valaki ezeket?



2022. ápr. 15. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Valami mlm (forever is ilyen, bàr jó cucc, de ebbe beleállni🙈🙄)

Vagy o.v.b

Vagy egyéb biztosításközvetítés

2022. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Árulnak igen. Rátukmálják az emberekre a termékeket.
2022. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de semmi terméket nem láttam még. Csak hogy csatlakozz, szabad élet, online munka gyerek mellett, személyiségfejlesztés, higyj magadban, stb bullshit.

De mi a pénzt erő produktum, mit állítanak elő, miből van bevétel, azaz konkrétan mi az a munka amit online kell csinálni, azt nem értem. Arra még utalás sincs egyiküknél sem.

2022. ápr. 15. 21:15
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Egy csomó aloe vera-s cuccot árulnak, krémektől kezdve a sminktermékeken át egészen a táplálék kiegészítőkig. Széles a paletta.
2022. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"de semmi terméket nem láttam még. Csak hogy csatlakozz, szabad élet, online munka gyerek mellett, személyiségfejlesztés, higyj magadban, stb bullshit."


Ez is része a munkának. Ez is egy bizonyos "tukmálás", hogy reklámozzák.

2022. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mlm.


Én többször írtam ilyeneknek,érdeklődtem,de egy épkézláb munka nem volt közöttük.

2022. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De mégis mit kellett volna csinálni?
2022. ápr. 15. 21:42
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Termékeket ajánlani katalógusokból. Meg hogy én 20%al olcsobban kapom. 90%a ez. De volt olyan aki ruhákat akart eladni nekem,hogy azt én áruljam tovabb 🤣
2022. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Általában nem is jól csinálják. Elvileg terméket értékesítenek ÉS hálózatot építenek. Az ertekesiteshez egyik se ért, mind arra hajt, hogy minél több embert beszervezzen maga alá, akik majd neki keresik a pénzt.
2022. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Maga a hálózat a termék. Nem az aloésmiszmaszokat tukmálják rád, hanem a csatlakozást, amitől majd dől a lé meg jön a hepinessz :-D Persze csak akkor, ha rögtön nem az alapcsomaggal indulsz, hanem megveszed a belépőmenedzsercsillámpónif@asz szintet garantáló termékcsomagot, ami természetesen irreálisan túlárazott... És eladnak neked minden gagyi "személyiségfejlesztő" könyvet, videóanyagot, képzést, de cserébe felmehetsz ám majd a színpadra is, és a többi agymosott kretén megtapsol, mert elhiszik, hogy ez a siker. Aztán ha elég rámenős vagy és az ismerőseiddel meg ismeretleneiddel is megvetetsz egy rakat belépőmenedzsercsillámpónif@asz szintet garantáló termékcsomagot, akkor még mondjuk Törökországba is elvisznek egy luxus nyaralásra 5 csillagos szállodába... 2 napra... márciusban :-D Egy ismim épp most volt. Nagyon gáz ez az egész pénzkicsalós szektásdi, és meglep, hogy még mindig mennyien bedőlnek...
2022. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!