Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Par honapos babak anyukai...

Par honapos babak anyukai kivancsi lennek a velemenyetekre (haj kerdes, hosszu vagy rovid)?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitevo legyek. Hosszu gondor/hullamos hajam van, pont ilyen mint az illetonek ezen a kepen:

[link]

Nem tudom, hogy levagassam-e rovidre vagy sem. Nagyon szeretem es a ferjem is imadja de annyi vele a gond. Mar nem tudom olyan szepen gondozni a 7 honapos fiam mellett mint regen, legtobbszor csak lofarokban log. Szaritani sincs nagyon idom. Ha szepen kiengedem, hogy nezzek ki valahogy a kisfiam belecsimpaszkodik, tepi, tiszta haj minden. Viszont sosem volt rovid hajam, ugyhogy nem tudom, hogy allna? Aki levagatta megbanta? Ilyen frizurara gondoltam az en hajtipusomhoz, talan ezt konnyebb lenne kezelni, gyorsabban megszarad:

[link]

Szerintetek merjek belevagni vagy maradjon a lofarok meg par honapig amig a babam nagyobb nem lesz. Ti mit tettetek?


2010. szept. 16. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

szerintem vágasd le ne te vágd le!


nekem sima barna egyenes van és kb. két hete vágattam le jó rövidre majd ilyet szeretnék véglegesnek


-majd még ki kell szőkitenem.-

[link]


kisgyerek mellett olyan hajat érdemes ami olyan out of bed stilusú akkor is jól mutat ha csak megigazgatod nem kell beszáritgatni meg ilyesmik.

2010. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágatnám le, haxa hosszút tépi a rövidet is fogja, ezt a stílusú rövidet össze sem tudod fogni.

Egyszer vágattam le a hajam meg is bántam. Nekem is hosszú a hajam , mindig össze van fogva, ha megyünk valahová kiengedem kivasalom, ittjonra jó a lófarok, ha meg játszótérre megyünk oldalra copfozom teszek bele 1-2 szép csattot és valahogy kinéz!

1 éves kora körül leszokik róla!

Nekem a lányom a fülem tépi, vágassam le:)

2010. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szülés után hullik minden nőnek a haja, átmenetileg levágathatnád, aztán majd megnő újra.
2010. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én négy gyerek mellett is kitartottam a hosszú hajamnál,nagyon szerettem,különösebb gond nem volt vele,a hajtépkedős időszak hamar elmúlik.Nem szeretem a rövid hajat,nem tetszik.Sajnos nemrég kemoterápia miatt kihullott a hajam,pár hónapja kezdett nőni újra,most kb 4-5cm.Mindenki dicséri milyen jól áll,de nekem nem tetszik,nem szeretem,nagyon hiányzik a hosszú.:( Akkor vágasd le,ha szeretni fogod a rövidet is!
2010. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszodat. Hat igen nekem is olyan haj kene, hogy csak ki az agybol, kicsit megigazit es indulhat a nap. Viszont az en hosszu hajamat habozni kell, ketnaponta mosni, hogy valahogy alljon de ha meg is csinalom akkor a kisfiam letamadja, tehat a lofarok marad mert igy nem tudja rancigalni kitepni es megenni. Termeszetesen nem en vagnam le hanem fodrasz. :) Nem vagyok ennyire meresz.

Huuu nagyon jo a haj amit kineztel. Ha egyenes lenne a hajam gond nelkul vagatnam, olyan jo frizurak vannak, hogy csak na. De sajnos az enyem ilyen hullamos/gondor (ki, hogy nevezi) fele es ezert nehez jo frizurat talani, na meg ki tudja nekem, hogy fog alni, mert semmire sincs garancia de az egyenes haj az nagyon joooo! Koszi, hogy irtal!

2010. szept. 16. 10:35
 6/12 A kérdező kommentje:

10:34-es nagyon sajnlalom. :(

Hat ez, az, hogy nekem sem volt soha rovid hajam, igy nem tudom, hogy szeretni fogom vagy sem. A masik amiert nagyon vacilalok, az amit az egyik valaszado irt, hogy igy is tepni fogja es meg ossze sem tudom kotni, viszont rovidebbet mar nem merek vagatni. :) Huu azt nem gondoltam, hogy 1 eves kora korul elmulik a hajtepo idoszak. Nem tudom miert gondoltam azt, hogy 2 eves kora korul mullik el. :) Akkor talan nincs olyan nagy gond. Baratnom ma jon hozzam meg vele is jol megbeszelem. Nagyon koszonom lanyok, hogy valaszoltatok!

2010. szept. 16. 10:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Vagy !


elmész a fodrászodhoz és Ő ajánl neked valamit. Egy jó fodrász tudja milyen arcformához milyen haj való.


Biztos csini leszel !!!!

2010. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia


ne tudd meg, mennyit tököltem ugyanezen még az első babánál! :)

végül levágattam, és nagyon örülök, hogy volt merszem hozzá, imádom!

egyébként kb ugyanez a frizum lett, és sokkal könyebben kezelhető. pikk-pakk megszárad, ha nem csinálok vele semmit akkor is frizura, feldobni meg nagyon könnyű: egy hajpánt, vagy néhány csat...

már 2 éve így hordom ( 2 éves a nygobb és 7 hós a kisebbik gyerkőc), és még egy darabig nem növesztem vissza ( a férjem bánatára, de amikor nyavalyog a régi hosszú hajamért, megkérdem, neki lenne-e kedve másfél órát szórakozni minden hajmosá

skor...)

2010. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én csak a hosszából akartam volna vágatni, de nem értettük meg egymást a fodrásszal és rövidre vágta. Végülis nem bántam meg, főleg hogy úszni járunk a babámmal és belehalok, ha az óra után tusoláskor nem mosom meg a fejem is. Szóval most praktikusabb és fiatalosnak is tűnik. Ilyen hátul felcsípett, elől hosszabb frizum van, egyenes a hajam. A páromnak nem tetszett az elején, de asszem, megszokta. Majd egyszer lehet, hogy visszanövesztem.
2010. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja, egyébként én a helyedben levágatnám.
2010. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!