Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Par honapos babak anyukai...

Par honapos babak anyukai kivancsi lennek a velemenyetekre (haj kerdes, hosszu vagy rovid)?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitevo legyek. Hosszu gondor/hullamos hajam van, pont ilyen mint az illetonek ezen a kepen:

[link]

Nem tudom, hogy levagassam-e rovidre vagy sem. Nagyon szeretem es a ferjem is imadja de annyi vele a gond. Mar nem tudom olyan szepen gondozni a 7 honapos fiam mellett mint regen, legtobbszor csak lofarokban log. Szaritani sincs nagyon idom. Ha szepen kiengedem, hogy nezzek ki valahogy a kisfiam belecsimpaszkodik, tepi, tiszta haj minden. Viszont sosem volt rovid hajam, ugyhogy nem tudom, hogy allna? Aki levagatta megbanta? Ilyen frizurara gondoltam az en hajtipusomhoz, talan ezt konnyebb lenne kezelni, gyorsabban megszarad:

[link]

Szerintetek merjek belevagni vagy maradjon a lofarok meg par honapig amig a babam nagyobb nem lesz. Ti mit tettetek?


2010. szept. 16. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen az én hajam is....Tipp, LE NE VÁGASD!!!!!!!Ne hallgass senkire!!!! Így legalább fel tudod gumizni, ha rövid lesz, ugyanolyan göndör marad + jobban fel is ugrik, olyan leszel, mint egy oroszlán, és ráadásul össze se tudod fogni. Én is le akartam vágatni, mert nem könnyű vele, de az egyik barátnőm fodrász, és ő mondta ezeket, hogy eszembe ne jusson, mert sokkal több gond lesz vele.
2010. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is hasnolnó VOLT. Én is untam már állandóan összegumizni és hogy hosszú volt, a gumi húzta. Kleopátrára vágattam le, de csak annyira hogy össze tudjam gumizni így is.

Most inkább kiszárítom egyenesre és felül úgy tűzöm, mint Mónikának, vagy Fruzsinának szokott lenni a reggeliben és összekötöm. Néha behabozom és göndörre szárítom, de akkor hamar kócos lesz, azt nem annyira szeretem.

2010. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!