Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben hozzam haza a babámat a...

Miben hozzam haza a babámat a korházból?

Figyelt kérdés
Augusztus közepén lesz meg a babám. De nem tudom miben hozzam haza, mennyire kell őt beöltöztetni. Hosszú ujjú body, talpas nadrág, kiskabát és sapkára gondoltam.

2022. ápr. 28. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ez így szerintem jó. Mindenhol takarja ruha, de túlöltöztetni sem kell. A csecsemős osztályon is segítenek amúgy, amikor hazaadják.
2022. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
20-25 fokban, amit írtál szuper. 30-35 fokban sok.
2022. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
A rugdalózó sokkal praktikusabb, mint a nadrág.
2022. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Július végén szültem, kánikula volt, talpas nadrág, hosszú ujjú body, vékony kardigán-szerű, sapiban hoztuk haza. De még ráérsz ezen gondolkozni, voltunk mi már augusztusban 14 fokban nyaralni...
2022. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jol jegyezz meg mar most.

Babat, gyereket SOHA ne oltoztess agyon. Konkretan megolheted vele, ok meg nem tudjak ugy leadni a hot, mint mi.

Olyan pedig nem letezik, hogy valaki " megfazik". Rossz, magyar szo. Olyan van, hogy nathas lesz, ami kizarolag virustol, vagy bakteriumtol van, semmi koze semmifele homerseklethez.


Attol fugg, milyen ido lesz.

2022. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
30 fokban hosszú ujjú body, pamutnadrág, vékony sapi max, és ha hidegnek érzed a nyakánál, akkor kispléddel betakarod a hordozóban.
2022. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kabátot soknak gondolom augusztusban, de majd úgyis az időjárás dönti el.
2022. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vigyél több mindent és a csecsemős nővérek segíteni fognak. Nyáron egyébként elég lenne egy újszülöttnek szerintem egy trikós body illetve egy rugdalózó, és egy kissapka. Esetleg egy vékony takaró még rá.
2022. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg attól függ, hogy milyen az idő én se gondoltam volna hogy áprilisban téli ( havazott ) gyereket szülök.:) én készültem egy hazahozós ruhával de apa (vagy aki megy érted) még fel volt készítve mit hol talál mit honnan hozzon. De egy pamut nadrág vagy ujjatlan rugdalózó, body, vékony sapka takaró én ezzel készülnék.
2022. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Babától is függ. Ha sovány, lehet kicsit jobban öltöztetni. A koraszülött kisfiammal tapasztaltam ezt, mikor már normális, duci babaalkata lett, eggyel kevesebb réteg kellett rá. De ő mindig sírt, ha fázott.
2022. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!