Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Visszafordíthatatlan ez a...

Visszafordíthatatlan ez a kiabrandulas?

Figyelt kérdés

Tervezett babánk van, meg mielőtt azzal jönne valaki hogy biztos becsuszott nem akarta párom.

Semmit nem segít a kislány körül, nem eteti, nem játszik vele, nem Fürdeti, semmi. De szó szerint értsétek. Nyilván ha megkerdem igen, de lassan érzem sz@rul magam amiatt is.

Teljes kiabramdultsagot van bennem a párom irant.

Szex tok jó volt mindig is köztünk a Kislányunk születése után is heti 3-4 megvolt de mostmar az sem megy annyira kiábrándultam belőle. Tegnap is kezdeményezett de hál istennek pont felkelt a Lányunk aztán kimentem pisilni, majd a konyhába pakolgattam, húztam az időt.

Én ezt nem így képzeltem :, (

Teljesen egyedülálló anyukának érzem magam.

Valaki volt már így?


2022. máj. 19. 07:48
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Ha megkerem valamire a kislány körül meg csinálja de szajhuzva.

Vagy a kérés pillanatában látom rajta vagy utána hozzám se szól. Meg neheztel rám. Hihetetlen.

Éjszaka 66x kelünk ő 1x sem :( nem vagyok robot, nem érti meg

2022. máj. 19. 07:50
 2/31 A kérdező kommentje:

De szexre jó lennék neki!

Hát engem meg nem fog kihasznalni!

2022. máj. 19. 07:51
 3/31 anonim ***** válasza:
38%
Anno a gyermekvallalas előtt megbeszéltétek, kinek mi lesz a feladata?
2022. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció nagyon fontos, üljetek le négyszemközt, beszéljétek meg a dolgot, mondd el szépen kultúráltan, hogy mit érzel és mit szeretnél. Ha nem változtat és továbbra sem segít semmi, akkor szerintem az lesz a vége, hogy teljesen elhidegülsz tőle.
2022. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ezeket így elmondod beki, hogyan reagál?
2022. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Vele már beszéltél erről? Tudja hogy ez téged zavar? Nyilván igen, hisz azt irtad normális a kapcsolatotok. Mit válaszolt? Miért nem szeret vele lenni? Erről mindenképp beszélni kell.

Lehet olyan gyermekkora volt, hogy nem kapott jó apai mintát, de ezen lehet változtatni, csak segítened kell benne.

Mindenképp vele beszélj erről, ne velünk.

2022. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Nekem érzésre te puffogsz magadban, ahelyett hogy leülnétek átbeszélni. A férfiak szerintem sokáig elveszettek egy baba mellett, nem igazán tudják miben tudnának segíteni. Nálunk ez kezdődött már a terhességnél, a sok álmatlan éjszakával. Mindig felugrott, hogy miben tud segíteni, jól vagyok-e. Én egy idő után már elhajtottam, hogy nem tud segíteni, hagyjon békén. Magam ellen dolgoztam, mert törődésre vágytam, de a fájdalmaimban ellöktem magamtól. Többé nem kelt minden neszemre, ami szintén zavart, de miért is kelt volna, ha elhajtom? Átbeszéltük.

Nem lehet, hogy rosszul kommunikálsz az igényeidről? Egy kicsit gondolkozz el ok-okozatokon, üljetek le és beszéljétek át a dolgokat. A csendes tűrésnek nem lesz jó vége, mint ahogy látod is.

2022. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Szuper, hogy mindenki lepontozott. Ezek szerint abból a hat valaszadobol, aki ranyomta a pirosat, egy se ült le anno a párjával beszelni? Nem állapodtak meg abban, hogy anya lesz otthon a gyerekkel, apa dolgozik? Hogy apa munka után haza megy és tudom is én, kiporszivozik és elmosogat, aztán viszi a gyereket furdetni? Csak úgy el lett várva minden megbeszélés nelkul? Ha a kerdezones a férje sosem állapodtak meg abban, hogy apuka is gondozza majd azt a gyereket, akkor mókás, hogy felhaborodik azon, hogy nem teszi. Nem, nem mindenkinek egyértelmű, azért kell beszélni róla.
2022. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
8# én nem pontoztalak le, de nekem pl. az sántít a válaszodban, hogy a gyerek ELŐTT kellett volna megbeszélni ki mit fog csinálni körülötte. Nagy vonalakban lehet persze, de szerintem akkor még fogalma sincs első gyerek előtt egy párnak, hogy hogy fog alakulni az életük. Szerintem ez folyamatos "újratervezés". Akár hetente, havonta.
2022. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

9!


Nyilván a gyerek előtt kell megbeszelni. Nyilván nem konkrétan azt, hogy apa porszívók majd, anya meg mos, hanem azt, hogy kb hogy fogják beosztani a háztartási és főleg a gyerek körüli feladatokat. Innen nézve ez a pasi úgy nőtt fel, hogy az anyja volt, aki vele foglalkozott, az apja meg max játszott vele. Nyilván ezt q mintát viszi tovább. Hó tudná, hogy neki is tennie kellene valamit a gyerekert, ha nem volt előtte ilyen minta és nem beszéltek róla a gyerekvallalas előtt????

2022. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!