Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Visszafordíthatatlan ez a...

Visszafordíthatatlan ez a kiabrandulas?

Figyelt kérdés

Tervezett babánk van, meg mielőtt azzal jönne valaki hogy biztos becsuszott nem akarta párom.

Semmit nem segít a kislány körül, nem eteti, nem játszik vele, nem Fürdeti, semmi. De szó szerint értsétek. Nyilván ha megkerdem igen, de lassan érzem sz@rul magam amiatt is.

Teljes kiabramdultsagot van bennem a párom irant.

Szex tok jó volt mindig is köztünk a Kislányunk születése után is heti 3-4 megvolt de mostmar az sem megy annyira kiábrándultam belőle. Tegnap is kezdeményezett de hál istennek pont felkelt a Lányunk aztán kimentem pisilni, majd a konyhába pakolgattam, húztam az időt.

Én ezt nem így képzeltem :, (

Teljesen egyedülálló anyukának érzem magam.

Valaki volt már így?


2022. máj. 19. 07:48
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt gondolom, de páran azt hiszik, hogy ha fél évvel ezelőtt külön a szájába rágják, hogy akkor fürdetésnél te a bal lábát fogod, én meg a jobb karját, akkor majd jön önként és dalolva segíteni?

Meg mit degradálnak le rajta?

Egy ilyen apára mit lehet mondani? Ha nem szól neki a felesége minden percben, hogy na gyere ebben vagy abban segíts, akkor tényleg olyan nemtörődöm meg ovis, hogy magától ne lássa át a helyzetet? Az egy dolog, hogy lehet nem tud semmit egy gyerekről (ki tud egyből?), de hogy nem is próbálkozik, és szerinte így jó...

Ez a "te választottad" duma meg az egyik legnagyobb lózung itt, amit le lehet írni. De a gyakori kérdések jövőbe és múltba is látó orákulumai persze ezt is tudnák előre 😂

2022. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!