Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülött mellett lakásfelújítás?

Újszülött mellett lakásfelújítás?

Figyelt kérdés

2 napja szültem, holnap

mehetünk haza. Tegnap a falszomszédunk lakás átalakításba kezdett, nem tudtunk róla. Anyósom és férjem nem bírnak megmaradni a lakásban a hatalmas zajtól. A munkások csak annyit mondtak, nyár végére szeretnék befejezni a zajjal járó munkálatokat. Emeletes ház, közös a szobánk fala is.

Hogy vigyem így haza az akkor 3 napos újszülöttet? A gyermekorvos az első hetekre csak néhány perces sétát engedélyez a picúrnak, nekem pedig 6-8 hét pihenést. Egyelőre menni sem tudok a vágásom miatt.

Ti mit tennétek a helyemben?

A nagy öröm helyett teljes elkeseredésben vagyok.


2022. máj. 25. 15:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%
Olyan bunkó itt mindenki,mert nem nekik kell hallgatni.Egy babának csendre és nyugalomra van/ lenne szüksége.Én átérzem,kitartást!
2022. máj. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%
Ja. Álljon meg a világ, mert gyerek született.
2022. máj. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem kértem, hogy álljon meg a világ. Érdeklődtem, hogy mások hogy élnék ezt túl.

Jelzem, hogy tegnap este 8-kor még fúrtak, ma reggel már 6-tól rámoltak (értsd: dobálták ládákba a sittet). A házirendben az olvasható, hogy reggel 8 és este 6 között engedélyezett a hangos munka.

De itt megtudtam, hogy én vagyok a túl érzékeny.

2022. máj. 27. 11:41
 24/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez van q házirend én, akkor szólsz a szomszédnak, hogy hé,Jani, reggel 8 és este 6 között dolgozzatok
2022. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Már vagy 10-szer bekopogtunk, de nem nyitják ki az ajtót. Házgondnokot hívta a másik szomszéd, tőle az a válasz érkezett, hogy szerdánként félfogadási időben lehet panaszt tenni.
2022. máj. 27. 15:21
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki a rendőrséget csendhaboritas miatt
2022. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kivárjuk a 2 hetet, utána kibéreljük ismerős nyaralóját először csak pár napra, hogy meglássuk, hosszabb távon is tudnánk-e maradni. Baba elvan, de neki se jó, ha a családja ingerült.
2022. máj. 27. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!