Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kezdtétek el újra a nemi...

Hogy kezdtétek el újra a nemi életet szülés után? Nagyon fájt az aktus? Nagyon szűk lett?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Mitől lenne szűk?
2022. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt annyira vészes. Mondjuk nekem nem volt sem szakadás, sem vágás. Kevésbé volt kellemetlen mint a szüzesség elvesztése :) Csak annyira lett szűk, hogy azért még mindkettőnknek jó legyen, de persze főleg a férjem örült a változásnak 😂 Síkosítót még kell használni így fél év után is, mert a hormonális változások miatt még nem ugyanolyan állapotok uralkodnak ilyen téren. (Szoptatok.)
2022. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nálam nem volt vágás, de szakadás igen, és az a rész egy kicsit érzékenyebb volt. Na meg a síkosító az nagyon kellett, mert nem nedvesedtem egyáltalán, hiába kívántam a párom. Akkor lett jobb a helyzet ebből a szempontból, amikor a szoptatásokat lecsökkentettük napi 2-re, és éjszakára is sikerült teljesen elvenni a cicit a lányomtól, azóta már nem kell síkosító.

Az első aktus, miután már használtuk a síkosítót, nem fájt egyáltalán. A behatolásnál a varrás helye még olyan 2-3 hónapig kicsit szúrt, de minden alkalommal egyre kevésbé, és az is csak pár pillanatig tartott. Intimtornáztam a terhesség egésze alatt is és a szülés másnapjától is próbáltam odalent edzegetni magam, de szűkebb nem lett, csak ugyanolyan, mint előtte. Ezt viszont a férjem mondja, szerinte az ég egy adta világon semmi sem változott odalent. Sem látványra, sem érzetre. Én csak hinni tudok (akarok :D ) neki, de alapvetően én sem vettem észre semmi változást magamon azon a régión.

2022. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
7 hét után. Nekem az aktus eleje fájt egy évig kb és libidóm se nagyon volt. Másfél év után tért vissza a libidóm, kb 110%-ban. Kibírtuk, most meg lubickolunk 😆
2022. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Kb 2 hónap után, azon kívül, hogy semmi libidóm nem volt (1 évig), semmi nem fájt vagy volt másabb
2022. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Kb.2hónappal történt az első szülés után, repedtem és vágtak is, szükségem volt testileg ennyi időre, pedig a libidóm nagyon jó lett volna :D

Az első nem volt jó, nem kimondottan fájt, de elég kellemetlen volt, már a második is fényévekkel jobban sikerült, utána pedig szép fokozatosan ugyanolyan jól esett már. A párom szerint nem változott semmi odalent, se tágabb, se szűkebb nem lett.

2022. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Én csaszaros voltam , kb 5hos koromtol nem voltunk már együtt férjemmel és műtét után 9 vagy 10 hónapig :/ próbálkoztunk de annyira annyira fajt hogy nem ment egyszerűen , azt hittem már soha nem is lesz a régi .. anyatejes volt a babám lehet ezért nem is volt mensim 10hoig , de aztán ahogy megjött vissza állt minden hála istennek :D aztán már egyre jobb egy könnyebb lett a dolog is
2022. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én iszonyú “kanos” voltam mind a négy alkalommal, alig vártam a kontroll utáni estét. 🙈 Nem fájt semmi és minden gyerekkel jobb lett.
2022. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!