Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esténként miert sírhat a...

Esténként miert sírhat a babám vigasztalhatatlanul ugyanabban az időben?

Figyelt kérdés

6 hetes múlt a babám, kb két hete minden este ugyanabban az időben vigasztalhatatlanul sír, semmi nem jó neki. A mellemet kiköpi és ütlegeli hogy nem kell neki, ha éneklek neki az se jó, ha ringatom sem, nem is sorolom tovább, egy szóval: Semmi.


Egy idő után abbahagyja de akkor is zavar hogy nem ismerem az okát.

Alapbol egy nagyon jó alvó és nyugis baba, nem panaszkodhatok, de estenkent kétségbe vagyok esve mert sokszor úgy üvölt hogy attól félek megfullad.

Hallottam erről a kólikáról vagy miez, használok köménymagos olajat hasmasszírozásra, ezt védőnőtől kaptam. Szóval abbahagyja egy idő után de akkor is sajnálom szegényt mert tényleg attól félek mehfullad a sírásban. :(

Ti mit csináltatok a babával ebben az esetben?


2022. jún. 3. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biogaia d vitaminos, eleve kell császáros babáknak, plusz az espumisanból elég volt neki 2 csepp 2 cicizés között, mert a kiírt adagtól csak még jobban fájt a hasa. Sajna a legtöbb baba kólikás.
2022. jún. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is ilyen volt, ez bizony kólika. Semmi köze ahhoz, hogy mit eszel. Sajnos nekünk csak az idő segített, semmilyen szer nem valt be. Fel eves volt, mire elmúlt.
2022. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a Kólika okozta.


Kisfiam mindig ugyanabban az időpontban sírt nagyon, vigasztalhatatlanul, emlèkszem ,este fél 8 volt mindig.


Annyira egyszerű volt nekünk a megoldás.

Fürdés után , negyed 8 felé ,magamra kötöttem( amúgyis hurcis baba volt ☺️)

Eljött a rettegett fel 8. És láss csodát, aludt 😀 15 perc hurci, ének ,ringatás kendőben és minden megoldódott.

Plusz amit adtam az az espumisan csepp.

2022. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!