Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek születése óta tönkrem...

A gyerek születése óta tönkrement a kapcsolatunk? Más is van így?

Figyelt kérdés
7 év után született közös gyerekünk, amit mind ketten akartunk. Terhességem alatt házat vettünk, kocsit cseréltünk stb minden jól alakult. A gyerek azóta 4 éves de úgy érzem a kapcsolatunk vagyis házasságunk romokban. Én 2 éve újra dolgozok, hozom viszem a gyereket oviba, csinálok mindent a háztartásban. Jelenleg jó ideje jobban keresek jóval mint a férjem, pedig ő is nagyon jól keres, szóval ez sem vethet gátat, hogy anyagilag ő a családfenntartó mert nem. Itthon so so megcsinál dolgokat, nem állítom hogy nem, munka után hazajön, ritkán jár haverokkal el meg ilyesmi probléma sincs, a gyereket imádja, szabadideje nagy részét vele tölti, kiviszi a játszótérre, elmegy vele boltba, megfürdeti, altatja, játszik vele, ilyen téren sincs gond. De engem mióta a gyerek megvan semmibe néz, amit én csinálok semmi sem jó, ha a gyerekkel vagyok akkor miért nem főzök inkább, ha főzök miért nem a gyerekkel vagyok, ha takarítok miért nem a gyerekkel vagyok vagy főzök. Ha dolgozok, túlórázok akkor miért nem sietek inkább haza, ha home officeban vagyok a beteg gyerekkel pl de jó nekem, neki bezzeg utazni kell munkába, ő nem tud home officeban lenni. Régen sosem volt ilyen, mióta a gyerek megszületett azóta csinálja ezt, amit én már nem bírok lassan elviselni..néha úgy érzem itt hagyom őket..
2022. jún. 5. 19:57
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson eldobni az életed, egy ilyen szarcsimbòk miatt. Ha van rá mód próbáljátok rendbe hozni, de ha nem, akkor engedd el.. nem érdemli meg h rámenjen az életed.
2022. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

Szia

Meg tudlak érteni,

Hasonló helyzetbe Lévő férfi vagyok..


Írj rám ha van kedved beszélgetni hátába tudok lelket önteni beléd ..

2023. júl. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!