Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek születése óta tönkrem...

A gyerek születése óta tönkrement a kapcsolatunk? Más is van így?

Figyelt kérdés
7 év után született közös gyerekünk, amit mind ketten akartunk. Terhességem alatt házat vettünk, kocsit cseréltünk stb minden jól alakult. A gyerek azóta 4 éves de úgy érzem a kapcsolatunk vagyis házasságunk romokban. Én 2 éve újra dolgozok, hozom viszem a gyereket oviba, csinálok mindent a háztartásban. Jelenleg jó ideje jobban keresek jóval mint a férjem, pedig ő is nagyon jól keres, szóval ez sem vethet gátat, hogy anyagilag ő a családfenntartó mert nem. Itthon so so megcsinál dolgokat, nem állítom hogy nem, munka után hazajön, ritkán jár haverokkal el meg ilyesmi probléma sincs, a gyereket imádja, szabadideje nagy részét vele tölti, kiviszi a játszótérre, elmegy vele boltba, megfürdeti, altatja, játszik vele, ilyen téren sincs gond. De engem mióta a gyerek megvan semmibe néz, amit én csinálok semmi sem jó, ha a gyerekkel vagyok akkor miért nem főzök inkább, ha főzök miért nem a gyerekkel vagyok, ha takarítok miért nem a gyerekkel vagyok vagy főzök. Ha dolgozok, túlórázok akkor miért nem sietek inkább haza, ha home officeban vagyok a beteg gyerekkel pl de jó nekem, neki bezzeg utazni kell munkába, ő nem tud home officeban lenni. Régen sosem volt ilyen, mióta a gyerek megszületett azóta csinálja ezt, amit én már nem bírok lassan elviselni..néha úgy érzem itt hagyom őket..
2022. jún. 5. 19:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
28%

Miért nem tudod ezt elmondani neki?


Mi a munkád, hogy jobban keresel mint a férjed?

2022. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Elmondtam ezerszer, mindig csak vita a vége meg hogy én vagyok az elviselhetetlen, teljesen mindegy mit mondok..


Multinál vagyok vezető munkakörben.

2022. jún. 5. 20:03
 3/42 A kérdező kommentje:

Vagy akármi van,minden ő hibájáért is én vagyok a felelős..

Pl kedden elment a gyerekkel a játszótérre, nem vitte a saját kulcsát, tudta jól pedig hogy megyek a lidl-be, én elvittem a saját kulcsom, eszembe se jutott hogy nincs náluk kulcs..

Erre engem hív hogy kizártam őket, hogy lehetek ilyen balfax, képes vagyok a saját gyerekem kizárni, rohanjak haza a kulcsokkal...

2022. jún. 5. 20:12
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Javasold a parterapiat, ha nincs benne, akkor költözz el a gyerekkel. Vannak még jó pillanataitok amúgy, vagy csak akkor ilyen, ha rossz napja volt, valami bosszantja? Ki tudod rángatni ebből az állapotból valahogy olyankor? (Amúgy elhiszem hogy fárasztó...)
2022. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
67%

“ néha úgy érzem itt hagyom őket..”

Mármint gyerekedet is??

Akkor inkább neked van eleged belőlük nem? Vagy abszolut kölcsönös ez a férjeddel…

2022. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Igen, nekem, neki meg állítólag belőlem.

Igen, néha mind a kettőjüket itt hagynám, mert már ki vagyok az egész élettől, akkor hozza vigye ő, intézze egyedül a gyereket stb ha olyan szuperapa

2022. jún. 5. 20:24
 7/42 anonim ***** válasza:
6%

Tedd össze a 2 kezed hogy ennyi a bajod. Ez én férjem szarik ránk, panzionak használ minket csak eszik, alszik itthon.

Idiota nő.

2022. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Igen, van rosszabb, ahogy le is írtam.

Alkoholista, agresszív apa mellett nőttem fel állandó rettegésben, szóval nyugodj meg tudom hogy van rosszabb,de attól hidd el az se jobb hogy kiteszed a szíved lelked és mindenért mégis te vagy a hülye..

2022. jún. 5. 20:44
 9/42 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel örülj neki hogy csak szarik rátok és nem attól kell rettegned, hogy elvágja a torkod a kitört ablaküveggel, ahogy anno anyámnak vagy nekem..
2022. jún. 5. 20:45
 10/42 A kérdező kommentje:
#4 Néha vannak jó pillanatok, de egyre kevesebbszer és egyre kevesebb ideig. Nem javul a helyzet, hanem romlik
2022. jún. 5. 20:47
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!