Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek születése óta tönkrem...

A gyerek születése óta tönkrement a kapcsolatunk? Más is van így?

Figyelt kérdés
7 év után született közös gyerekünk, amit mind ketten akartunk. Terhességem alatt házat vettünk, kocsit cseréltünk stb minden jól alakult. A gyerek azóta 4 éves de úgy érzem a kapcsolatunk vagyis házasságunk romokban. Én 2 éve újra dolgozok, hozom viszem a gyereket oviba, csinálok mindent a háztartásban. Jelenleg jó ideje jobban keresek jóval mint a férjem, pedig ő is nagyon jól keres, szóval ez sem vethet gátat, hogy anyagilag ő a családfenntartó mert nem. Itthon so so megcsinál dolgokat, nem állítom hogy nem, munka után hazajön, ritkán jár haverokkal el meg ilyesmi probléma sincs, a gyereket imádja, szabadideje nagy részét vele tölti, kiviszi a játszótérre, elmegy vele boltba, megfürdeti, altatja, játszik vele, ilyen téren sincs gond. De engem mióta a gyerek megvan semmibe néz, amit én csinálok semmi sem jó, ha a gyerekkel vagyok akkor miért nem főzök inkább, ha főzök miért nem a gyerekkel vagyok, ha takarítok miért nem a gyerekkel vagyok vagy főzök. Ha dolgozok, túlórázok akkor miért nem sietek inkább haza, ha home officeban vagyok a beteg gyerekkel pl de jó nekem, neki bezzeg utazni kell munkába, ő nem tud home officeban lenni. Régen sosem volt ilyen, mióta a gyerek megszületett azóta csinálja ezt, amit én már nem bírok lassan elviselni..néha úgy érzem itt hagyom őket..
2022. jún. 5. 19:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen egyertelmuen az a baja, hogy tobbet keresel nala. 100%. En a paromhoz kepest keveset keresek, egyeni vallalkozo vagyok. De amikor neha van egy jo honapom (de akkor is kevesebbet keresek nala), akkor nekem is ezt csinalja. Egyszer bevallotta, hogy nem tudja, miert, de irigy ram. Pedig 15 eve kozos kasszan vagyunk es gyerek elott nem csinalta! Azt mondta o sem tudja megmagyarazni az okot mert nem logikus. Szerintem ez vmi osztonos dolog lehet.
2022. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
85%
Volt olyan, hogy tök normálisan szóltál hozzá, ő mégis bunkó volt, aztán normálisan megkérted hogy figyelj, beszélj már szépen, légy szíves, én is szépen beszélek veled? Vagy már neked is hamar elszakad a cérna? Ami érthető teljesen, hiszen a bunkóságra senkinek nincs kedve normálisan reagálni. Csak azt akarom megkérdezni, hogy te mennyit teszel a békés légkör érdekében? Ha sokat teszel érte, és állandóan ezen fáradozol, akkor lehet nem ártana tényleg 1-2 hét külön töltött idő, amikor mindketten átgondolhatjátok, hogy jobb-e külön. Vesd fel neki ezt, hogy tartsatok szünetet, hogy rájöhessetek, hogyan tovább.
2022. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
40%
Azt hogy elhagyod meg értem, de a büdös életben nem jutna eszembe hogy elhagyjam a gyereket! Fura a logikád.
2022. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
22%
Úgy èrzem a gyereket okolod a kialakult helyzetért...
2022. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
87%
13-as, az csak egy pillanatnyi állapot. Egy-két hétre naná, hogy lelépne, hogy feltöltődjön, de ha elválnának biztos vele lenne a gyerek. Ha meg nem, hát istenem, van ilyen is, miért annyira evidens, hogy minden esetben az anyával kell hogy maradjon a gyerek, a pasik meg csak úgy lelépnek?
2022. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
38%
13:Mint előbb ìrtam, szerintem azt hiszi a gyerek miatt távolodott el tőle a pasi. Pedig valószínűleg gyerek nélkül is előbb-utóbb megjelentek volna a (csak más jellegű) problémák.
2022. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
92%
11-es válasszal értek egyet. Tuti, hogy az a baja, hogy többet keresel. Ha te többet keresel, akkor valamiben neki is szupernek kell lenni, neked meg rossznak. Így kompenzál. Ha mindent szarul csinálsz, akkor ő a jobb. Nem akarlak elkeseríteni, de nem lesz jobb, sőt. Őt ez nonstop frusztrálja. Te meg hülye lennél másik állást keresni, csakhogy kevesebb legyen a pénz. Válás. Ha valaki nem képes intelligensen kezelni, hogy a másik nő létére többet keres, szerintem ez már jellemhiba. Nem élnék ilyen emberrel.
2022. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is irigy, és így akar téged "letaszitani" trónról, hogy a frusztrácioja miatt beszologat, kritizál. Valószínűleg tényleg sikeresebb, talpraesettebb vagy nála, és nem illetek annyira össze, ha ezt ő így reagalja le.
2022. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
A mai nap különösen kikészített, leginkább már csak meg akarok inkább halni jelenleg.. főztem ebédet, az egy sz*r, miért azt főztem, mást kellene főzni, bezzeg a húgom mindig hogy süt főz éjjel nappal, milyen jókat, vegyek róla példát. Megcsináltam vacsorára a kedvenc vacsoráját, magamnak meg egy db melegszendvicset, na az se volt jó, neki az unalmas sz*rt csinálom, bezzeg magamnak melegszendvicset csinálok. Na itt már besokalltam,ki is dobtam a melegszendvicsemet is,hányingerem van már az egész életemtől. Mindig mondja hogy menjek nyugodtan el, el lesz ő a gyerekkel, jobb lenne nekik nélkülem
2022. jún. 5. 22:51
 20/42 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is ez volt, irigyelt, mondta is sokszor, hogy nem tudom, nekem milyen jó dolgom van. Én szerettem a munkám, home office meg dícsértek is, tanultam mindig... de persze a gyerekekkel folyton én zsonglőrködtem. Ő utálta az övét, mindenki hülye és lusta, folyton túlórázott, de az szent volt és ha ha javasoltam, hogy váltson, valósítsa meg amit akar, akkor kritikának vette. Aztán meg is csalt ott, el is váltunk, azóta is meg van sértődve.
2022. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!