Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Málna névről?

Mit gondoltok a Málna névről?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy érzem ez még nem olyan gáz mint az Áfonya, Fahéj vagy hasonlók. Ez lehet kezd majd gyakori is lenni?

2022. jún. 13. 11:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%
Kutyáknak tökéletes mindegyik.
2022. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
78%
Ismerek cuki Málnát, abszolút nem rossz név
2022. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de szerintem az összes ilyen "kajanév" borzasztó egy gyereknek. Ahogy az első írja, kutyának el tudom képzelni őket, de egy kislánynak nem. Egyébként ha az a célod, hogy ritka nevet adj a gyerekednek, elmesélek egy történetet: anyósom óvodában dolgozott nyugdíjba menetele előtt, és mai napig emlegeti, amikor egy anyuka felhívta őket, hogy a Bodzának ezt és ezt nem szabad ennie. Amire meg kellett kérdezniük, hogy "De melyik Bodzának?", mert egyazon csoportban volt két Bodza nevű kislány is.
2022. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%
Kisgyereknek még talán, nagyon talán kategória, de felnőttként szerintem elég komolytalan.
2022. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%
Egy ismerősöm kutyáját így hívják, ettől nehezen tudnék elvonatkoztatni. Gyereknek cuki név, de felnőttnek kissé komolytalanul hat. Képzeld el milyen ha pl. egy állásinterjún bemutatkozik, hogy "Jó napot kívánok, Kovács Málna vagyok!"
2022. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem, miért más a Málna meg a Bodza a Boglárka vagy a Hajnalka névtől?
2022. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

5.Képzeld el milyen ha pl. egy állásinterjún bemutatkozik, hogy "Jó napot kívánok, Kovács Málna vagyok!

Én ebben semmi rosszat nem látok, ha állásinterjúra megy és dolgozni fog ott általában érett emberekkel lesz körülvéve akik nem fogják cikizni vagy gúnyolni a neve miatt, ha igen annyit is ér az az illető...

2022. jún. 13. 11:45
 8/39 A kérdező kommentje:
5.és megnyugodhatsz nem kovács jellegű a vezetéknév..
2022. jún. 13. 11:51
 9/39 anonim ***** válasza:
69%

Nekem mindig Michelle Wild lánya jut eszembe, neki a neve Málna...


Ez már eleve negatív kontextus

2022. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
9.én nem ismerem őt, szóval nem ugrik be semmi így.:/
2022. jún. 13. 11:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!