Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet valaki 3 gyönyörű,...

Lehet valaki 3 gyönyörű, egészséges gyerek és egy rendes férj mellett nem boldog?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Egészseges gyerekek. Csodás férj. Lelkizős beszélgetések, jó szex, tényleg imádjuk egymást. Plusz segítőkész nagyszülők.

És mégis nyomorultul érzem magam. Mély önutálat mardos.

De dolgozom rajta.

2022. jún. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaz 2 gyerekem van. (3 és 1 évesek). De én most vagyok ebben a helyzetben.
2022. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Persze lehet.

Ha 3 gyereket szültél, akàrmilyen korkülönbséggel is, nem keveset voltàl otthon "anya szerepben". Ennyi gyerek mellett még kellő pihenés, és szabadidö mellett is nehéz lehet, hàt ha még a gyerek körüli dolgok nagyrészt ràd vàrnak, és ebben a körforgàsban élsz.

1 gyerekem van, hamarosan bölcsis korú, imádom szeretem, de sokszor érzem hogy én is azért vagyok nyomott mert ebben élek 1,5 éve. És ez "csak" 1 gyerek.

2022. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek 3 gyerekkel. Nekem alig van énidőm. Mindent egyedül csinálok, mert párom csak hétvégén van itthon, de akkor sem veszi át a gyerekkel való foglalkozást. A két első már nagyobb, 12 és 8 évesek, a kicsivel kellene, ő 1 éves és azonnal ordít ahogy felállok mellőle. Teljesen kivagyok. Olyan, mintha egy nagy sziklával téli hátizsákot cipelnél és sose tudnád lerakni. Így érzem magam. Bele vagyok fáradva, hogy mindig mindent én csinálok, én intézek stb. Egy darab szabadnapom sincs... Ha jövőre bölcsibe megy a kicsi, akkor tuti szabival kezdem az első hónapot, hogy kipihenjem ezt a 2 évet :(
2022. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%

14

Nyugodj meg, egyszerűbb lesz. Beadjátok bölcsibe, jelentkezzetek minél hamarabb, hogy biztos legyen hely, aztán pihensz szépen otthon egy kicsit, vagy mennek nagyszülőkhöz a gyerekek, te meg lemész a férjeddel egy hétre horvátba. Neki is csak van valamikor szabija.

Aztán ha elmész dolgozni, minden sokkal jobb lesz, még ha csak 4 órába is.

2022. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15. A francokat lesz jobb. Meló mellett sokkal nehezebb lesz.
2022. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

14!

Ja, mert ez így megy, hogy a gyerek bölcsibe, anya meg otthon pihenget.

Meg csak ugy fogom magam, a 3 gyerekem leszarva, azt kiruccangatok horvátba hetekre.


Istenem. Te se szülj.

2022. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Berakod bölcsibe 5 nap után két táppénz majd 3-7nap bölcsi megint 1,5 hét táppénz és ez kb szeptembertől május közepéig. Csak akkor ott lesz már a nyakadon a munka amit vihetez haza a beteg nyafogó gyerekhez,vagy bemész este...

Szóval max az első 3-5nappal számolj ami szabad lesz, és ne remenykedj nagyon a bölcsi előtti mindenféle immunerősítő kurakban.

2022. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!