Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted is bántó volt...

Szerinted is bántó volt Claudia megjegyzése ma reggel?

Figyelt kérdés

Behívták Csentes Évát, Lara anyukáját. A beszélgetés kezdetén azt mondta, hogy Éva már nem édesanya...

Bár a gyermeke meghalt, attól Ő még örökre anya marad, én így látom.


2010. szept. 20. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Na ez bunko duma!
2010. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Mi mást vársz ettől a nőtől? Ordenáré, tuskó, közönséges és buta.
2010. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Basszus amióta meghalt Daróczi,azóta ez a nő mindent megenged magának-_-"

Szerintem már mindenkinek totál elege van belőle...tiszta undorító amit csinál.

2010. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen! Az, hogy bántó az elég enyhe kifejezés rá...
2010. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Egy anya mindig anya marad. En ugyan nem lattam a felvetelt, de ha Claudia ezt mondta, akkor egy bunko, erzes nelkuli liba.
2010. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

érzelmi oldalról nézve tényleg örökké az marad, de szó szerint nézve már tényleg nem az.

ettől még mondjuk Klaudia ordenáré egy szerzet. Mindig is utáltam.

2010. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem láttam az adást, de gondolom, azt akarta ezzel mondani, hogy mivel meghalt a kislánya, már nem édesanya. Ez a szó szoros értelmében talán igaz is, pedig dehogy.

Ő élete végéig Lara édesanyja marad és Lara az ő kislánya.

Számomra elképzelhetetlen, hogy ezt az elmúlt csaknem 3 évet miként tudta Éva végigcsinálni. Tisztelettel és részvéttel gondolok rá.

Claudia pedig, lévén szintén édesanya, igazán megválogathatná tapintatosabban a szavait!

2010. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Claudiának és a többi "sztárnak" mindent szabad! Nem vettétek még észre?
2010. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Na az ilyen megérdemelné hogy ráijesszenek a dokik egy kis onkológiai problémával pl.Nem kívánom hogy a gyermekének baja legyen, de egy kis ijedtség ráférne, nem lenne ekkora a p..ja.
2010. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem néztem a Mokkát reggel, de azért szerintem lehet az is, hogy nem megbántani akarta, csak nem fogalmazta meg rendesen amit mondani akart. Nem kell ezért a fejét venni, szerintem ti is mondtatok már olyat, ami másnak rosszul esett, miközben nektek nem ez volt a szándékotok.
2010. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!