Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normàlis,hogy beparàztam?2gyer...

Normàlis,hogy beparàztam?2gyermekes anya leszek februàr vègèn.

Figyelt kérdés
Vasàrnap teszteltem,a kisfiam most 3èves.Mikor vele lettem terhes,minden màs volt.Most mindenen aggòdok,hogy jut e elèg idő majd mind kettőre gyerekre.Ott a fèrjem is,akivel mikor megszületett a fiunk elèggè megviselte a kapcsolatunkat vàrta ő is a fiùnk,meg minden jò volt.Csak hiànyolta,hogy rà nem volt időm.De közösen megoldottuk.Kicsit fèlek ettől is.Plusz most jelentett be a cèg ahol dolgozok szeptember òta,eddig napi bejelentèssel voltam.Ìgy nem lesz meg a 365nap se,hogy ne csak gyest kapjak.Szòlok majd a cègnèl is,hogy terhes lettem,ha gondoljàk jelentsenek ki.Nem ìgy terveztük,de ha ìgy alakult akkor most màr ezen nem vàltoztatunk.
2022. jún. 28. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
hát én ilyen anyagi helyzetre és instabil kapcsolatra nem vállaltam volna. valószínűleg te is ezt érzed ezért a para.
2022. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Labilis kapcsolatra, rossz anyagi helyzetre vállalni, mi baj lehetne? Igaza van elsőnek, valószínű te is ezt érzed és ezért pánikolsz. Ezeket próbáljátok meg helyre tenni és te is nyugodtabb leszel.
2022. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk azòta rendben van.Kb.350ezer lesz a bevètelünk a 2gyerekkel.Nem sok,de sztem azèrt nem lehetlen a helyzet.Plusz a kicsi ha betölti a fèl èvet akkor fèrjem igènyli a gyed extràt azzal vmennyivel több lesz.Ha tovàbbra is foglalkoztatnak akkor addig dolgozok amìg tudok.Lènyegèbe annyi a bibi,hogy nem leszek jogosult semmire,csak az alanyi jogon jàrò gyesre.
2022. jún. 28. 15:03
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
350 ezer 4 főre nem kevés amikor napról napra drágul minden? és ha férjedet is leépítik? csődbe megy a cég? stbstb? 😳😳
2022. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Normális, ilyen körülményekkel én se lennék nyugodt.
2022. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Mármint a beparázás normális.
2022. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
350 ezerből kb. egy ember tud normálisan megélni. Számomra rejtély, hogy miért gondolja valaki a kérdező helyzetében, hogy jó ötlet lesz bevállalni egy gyereket, hát még kettőt.
2022. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Valószínűleg azért ijedtél meg, mert van egy rossz tapasztalatod az első gyerek születése utáni időszakról. Ez jöhet fel benned, ezt szeretnéd elkerülni. Gondolj arra, hogy abból a nehézségből most tudtok építkezni, és előre gondolkodni. Ez nagy segítség. Az anyagiak meg: semmi baj nem lesz, mindenki abból gazdálkodik, amilye van. Maximum más lesz a prioritás és nem vesztek felesleges dolgokat majd, ami amúgy tök jó mindenkinek. A gyeddel fellélegeztek majd azért. Az első 6 hónapra pedig igényeld a gyest, meg az egyszeri anyaságit is kérd ki. Több, mint a semmi. Spórolási lehetőségek: mosipelus (egyszeri beruházás), használt ruhák, használt játékok. Utóbbi kettőben előnyben vagytok a nagyobb gyerkőc miatt. Midnen rendben lesz, a babónak csak rátok van szüksége igazán ♡ a nagyobbik pedig nem fog traumatizálódni, ha nem kap minden hónapban játékot, sőt :)

Várjátok őt szeretettel, minden megoldódik a maga útján.

2022. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
7. az az egy se sokáig
2022. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha kétségeid merültek fel a gyermekvállalással kapcsolatban, azt a férjeddel beszéld meg!

Nektek kell eldönteni, hogy megtartjátok e vagy sem.

2022. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!