Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kellene ezt megoldani...

Hogy kellene ezt megoldani egy 6 hónapossal?

Figyelt kérdés
Nyíregyházáról Balatonra utazunk szombaton, minimum 4 órás út, de a baba miatt ugye kiszámíthatatlan hogy végül hány óra lesz. Szeretnénk minél gyorsabb és zökkenőmentesebb utat, amibe lehetőleg sok alvás beleesik ( reggel, délelőtt kellene indulni mindenképpen) . A férjem bedobta hogy induljunk hajnalban (3-5 óra körül ) hogy elkerüljük az autópályán a csúcsforgalmat, de ehhez fel kellene kelteni a kicsit... nem tudom ez mennyire jó ötlet, megzavarni az éjszakai alvását... még sosem keltettem fel, mindig megvárom hogy kipihenje magát és csak azután indulunk bárhová. Egyébként korán kelő típus, 6kor kel, de csak 7 körül reggelizik. Ha ezután indulnánk el, akkor 9-fél 10 körül lennénk Pesten, a férjem szerint ez késő, mert pont rengetegen fognak menni Balaton felé ekkor. Szívesen fogadok utazás tippeket tapasztalt utazó családoktól. Tudom nem olyan nagyon hosszú út, de eddig csak 2 órát utazott egyben, így még nem tudom mire számítsak. :) Ti hogy oldanátok/oldottátok meg a hosszabb autóutakat picibabával? Tényleg érdemes lenne felébreszteni és hajnalban indulni ( a kocsiban biztos hogy azonnal visszaaludna egyébként) ?

2022. jún. 30. 08:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokat járkáltunk Nyíregyházáról Budapestre a SOTE-ra a lányunkkal 3 hónapos korától. Ahogy megcsapta a hajnalu szellő,aludt tovább. Nyugi. Aludni fog,mint a bunda. A gyerekek rugalmasak. Csak ne öltöztesd túl,mert az alvó babát nem fogod tudni levetkőztetni. Inkább takaró legyen rajta.


Mi akkor kb 3-kor keltünk hajnalban.

2022. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!