Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapossal esküvő. Ki...

2 hónapossal esküvő. Ki hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés
Esküvőre vagyunk hivatalosak, mindenképpen szeretnénk elmenni, a két nagyobb gyermekünk vinné a menyasszony fátylát. Az esküvő részét még megoldjuk, de a vacsorán nem tudom mi lesz. :) Iszonyú hangos zene, sok ember, gondoltam valami zajvédőt a pici fülére. De sehol nem találtam ilyet. Más hogy oldotta meg?

2017. márc. 20. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Altatnam egy felreeso szobaban, vagy kihagynam a mulatos reszt.
2017. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%

én nem vinném az tuti

nagyiknál hagynám és nem maradnék reggelig.

2017. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyik is ott lesznek.
2017. márc. 20. 12:19
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

legyen már eszed, és két hónapos minek lenne ott?

hangos zene, sok ember stb.

menjél egyedül és maradjon az apjával, vagy fordítva

2017. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Semmi képp nem maradnék a vacsin/ bulin egy picivel.

Mi voltunk esküvőn tavaly. Akkor volt 10 hetes a babánk. Kivettünk egy szobát a helyszín melletti hotelban, és felváltva babáztunk a férjemmel és anyummal. Vacsi alatt én voltam vele ( akkor volt fürdetés, altatás) aztán jött anyum. Kb 1,5 óránként váltottuk egymást.

Jól éreztük magunkat, a babának is így volt a legjobb. Nem bántam meg h így csináltuk

2017. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

háát gyerekkel nagyon macerás lesz..

Senki nincs akire pár órát ott hagyhatnátok.?

2017. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Vidd a picit, amíg bírja addig maradtok, úgyis jelzi ha nem tetszik neki.

Az is legyen előre megbeszélve, hogy ha pl a ceremónia alatt sír, akkor ki megy ki vele.

Vegyetek ki a közelben egy szobát, és ott tudod altatni, felváltva vigyáztok rá, vagy ha egy épületben van a lagzival, akkor akár bébiőrrel is ott tudjátok hagyni.

2017. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

nagyinál nem tudod ott hagyni? fejsz le neki tejet aztán éjfélre hazakeveredtek?

egyébként mi 4 hós korában vigyáztunk sógornőm babájára a férjemmel...nulla gyerekes tapasztalat nemvolt akkor még, és nem is ismert minket a baba még sem volt semmi gond...2 hónapossal meg ugye elvileg még konnyebb....a templomi utan hazajott szopiztatni furdetni altatni...aztan 8ra visszamentek a vacsira es ott voltak hajnal egyig...23.00kor felkelt a pici, odaadtam a lefejt twejet aztan alomba ringattuk. biztos van valaki aki hasonlo modon tudna vigyazni a tietekre...oda biztos hogy nem vinnem a vacsorara....

2017. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Mi 2 hóssal voltunk, de pici esküvön ebèddel. Szertartás azt hiszem 11-kor volt, utàna ebèd kis beszèlgetès ès 4-kor már indultunk haza. 5-6 órát voltunk el, odafelè meg visszafelè aludt a kocsiban, plusz az ebèd közepèn a szèkem mellett a hordozóban is szundított egyet. Így kènyelmes volt, de nem volt hangos zene, kiabálás, több szàz ember.

Esti mulatósra biztos nem vinnèm (mèg most 1 èvesen se), mivel 8-tól alszik àgyban szèpen reggelig. Egy kicsivel se bírná tovàbb. Sose sír, de ha szegènyt zajos helyen èbren tartanàm este 8 utàn szerintem belebolondulna ès zokogna. Csak úgy kivitelezhetö, ha közeli csendes szobában biztosítva van a nyugalma ès felügyelete.

2017. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Vannak nagyon jó zajszűrős fejhallgatók, mi vettünk olyat. Aludni aludt kendőben, cicizni elvonultam. Bulizni nem maradtam, olyan 9 felé mentem haza a kicsivel.
2017. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!