Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem morbid dolog...

Csak szerintem morbid dolog gyűjteni a gyerek fogát?

Figyelt kérdés
Sziasztok most arra vagyok kiváncsi hogy ti hgy vagytok ezzel. Sokan azzal jönnek hgy egy szép emlék lessz a gyereknek ha nagyobb lessz de sztm inkább kínos lenne neki pl olyan szülőkkel akik még mutogatnàk is. Sztm inkább a szülőnek lessz szép emlék. Én rédzemről ez inkább morbid. Szerintetek?

2022. júl. 2. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nem a morbid a jó kifejezés nekem, de nem tetszik, én sem fogom eltenni.
2022. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám gyűjtötte, aztán amikor már legalább 17 éves voltam, előkerült, de az egyik biztos nem teljesen tisztán volt elrakva, mert rohadt büdös volt az egész üveg, amiben voltak. Utána ki is lett dobva. Én a nagyfiamét anno elrakosgattam, de fogalmam sincs, hol van. A kicsinek még csak kettő esett ki, nem raktuk el. Nem morbid szerintem, csak már így is annyi minden el van téve, hogy ezt már tényleg feleslegesnek érzem.
2022. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!