Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gabriel terhesegi teszt meg...

Gabriel terhesegi teszt meg bizhato ma teszteltem es pozitiv lett mind 2 remenykedhetek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 22:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
???
2022. júl. 3. 22:18
 2/12 A kérdező kommentje:
azert felek mert rendszertelen a mensim,plusz 1 eve kb mondta a dokim h kicsi a mehem. valaki tapasztalat?
2022. júl. 3. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív akkor terhes vagy, mindegy hogy mekkora a méhed, vagy milyen rendszertelen a mensid. Volt peteérésed. Azért javaslom mielőtt megszülöd a gyereket informálódj a témában mert ez így nem lesz jó.
2022. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt azert kerdezem mert volt mar ezzel rossz elmenyem es nem akarok ujr csalodni meg a doki is mondta keves ra az esely
2022. júl. 3. 22:41
 5/12 A kérdező kommentje:
amugy az normalis hogy neha fajdalmat erzek a mehemnel?
2022. júl. 3. 22:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyhe menzi szerű fájdalom,szurkálás normális.Egyépként én már közel 20 hetes terhes voltam mikor megtudtam,hogy kicsi a méhem és szív alakja van.Nem mondta egy orvos se.Nem is tudott nagyon tágulni,az utolsó hónapban is nagyon pici hasam volt.
2022. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de ez nem okoz gondot? nagyon aggodok
2022. júl. 4. 00:05
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
A gábriel tesztet mindig van egy halvány csík.Szóval,ha nem túl erős,nem biztos,hogy terhes vagy!Csinálj egy normális tesztet.
2022. júl. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Nem volt sok helye az biztos.Nézték ultrahanggal és azt mondta az egyik doki ők látják ha esetleg már kényszer tartásban van. Én kórházban feküdtem az utolsó hat hetet de nem ezért,hanem keringési probléma miatt. De így is 38 hétre született egészségesen. 🙂

2022. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3-as Gondolom a kérdező azért aggódik,hogy a kisebb méretű méhe miatt,hogy tud fejlődni és növekedni a baba.És az nem igaz,hogy mindegy mekkora a méhe.Nálunk családtagom pont ezért nem szülhetett. Hiába esett teherbe egy idő után mindig elmentek a babák. Aztán egyszer csak közölték vele,hogy sosem fogja tudni elvinni a terhességi időt addig,hogy esélye legyen a babának idekint.
2022. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!