Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van kedvenc gyerekem? Más nem...

Van kedvenc gyerekem? Más nem érez így?

Figyelt kérdés

Próbálom leplezni, de magam előtt nem tudom. Néha nem is sikerül úgy érzem. A másik kettőt is nagyon szeretem, de akiről szó van, azért szó szerint rajongok.

A gyerekek apját ezzel idegesítem, sok is a vita ezzel kapcsolatban kettőnk között. Ő sokszor azt mondja hogy nem vagyok vele annyira szigorú, mint a másik kettővel. Én meg azt szoktam látni, hogy rászól, csak mert majd ő megmutatja, hogy őt is fegyelmezni kell.


Másoknál nincs ilyen? Ítélkezést nem szeretnék. Nyilván tudom, hogy nem egy jó dolog ez.


2022. júl. 7. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem csak 1 van, így ilyen téren nem tudok beleszólni. De férjeméknél és apukámék családjában is van kedvenc gyerek. Sőt férjeméknél még hangoztatják is, hogy melyikük az. Szóval szerintem gyakori, de van aki tudja kezelni :)
2022. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Fú de rossz lehet a másik két gyereknek… megértelek, de attól még nagyon nagyon sajnálom őket.
2022. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha ezt a férjed is észrevette, akkor elgondolkodhatnál.
2022. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az pozitív, hogy felismered, hogy nem jó így. Ez az első lépés. Hosszú távon egyiküknek sem lesz jó, főleg a kedvencednek nem. Esetleg szakember segítségén nem gondolkozol? Ez nem tudom ítélkezés-e, nem annak szánom.
2022. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem így, az egyiket nagyon szeretem, a másik viszont minden jó érzést kiölt belőlem irányába és másoknál is jó úton halad...
2022. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Mindenkinek van kedvenc gyereke, csak saját maguknak se ismerik be. Nálad ez jobban kiütközik, és látványosabb.
2022. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is mindenki ek van kedvence. Sokan maguknak is hazudnak
2022. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanannyira szeretem őket, én nem tudnék választani vagy sorrendet állítani.
2022. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van egy kedvenc, az talán oké (bár nem hiszem, hogy mindenkinél így van). De hogy vele máshogy viselkedsz, mint a másik kettővel, az szerintem nagyon nem oké. Ráadásul olyan szinten, hogy a férjednek kell kompenzálni. Szerintem is menjetek szakemberhez, mert mindannyian sérülni fogtok!
2022. júl. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Mindenkinek van, max nem vallja be.m
2022. júl. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!