Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igény szerint szoptatott...

Igény szerint szoptatott kisbaba mellett jogosítványszerzés?

Figyelt kérdés
A kisbabám 4 hónapos lesz, a nagy szeptembertől kezdi az ovit. Már nagyon régóta tervezem, hogy jogsiznék én is, és most lenne a legegyszerűbb, amíg nem állok vissza dolgozni. Van köztetek olyan, aki iszsz baba mellett csinálta? Mennyi idő szokott lenni a vezetés része, napi 1-2 óra? Ha valaki csinálta így, elvolt addig a baba mással? Szerintetek belevágjak, vagy várjak még egy kicsit, amíg nagyobb lesz? Nem sérül így a kötődés?

2022. júl. 24. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is kisbaba mellett jogsiztam. Lefejtem a tejet és azt kapta cumisüvegből, ha kellett neki.

1,5-2 órát vezettem egyszerre, ahogy éppen kijött. Ha tudnak vigyázni a kicsire, akkor szerintem érdemes elkezdeni, nem sérül ettől a kötődés.

2022. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki, mindenképpen belevágok a jövő hónaptól. Van, ki vigyázzon rá, mamák, vagy a férjem, mikor itthon van. Viszont a cumisüveget nem fogadja el. Lefejve tej van neki lefagyasztva is, kiskanálból talán könnyebben elfogadná. Viszont ha tényleg ennyi idő az oktatóhoz jutás, mint mondjátok, akkor valóban nem kell aggódni, mert 2-3 hónap múlva már kezdhetjük a hozzátáplálást is. A szeparációs időszaknál pedig valóban sokkal nehezebb lesz. Köszönöm szépen a válaszaitokat! 🤗
2022. júl. 25. 00:33
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mire vezetsz addigra lesz HT, ha reggeli órákban mész olyankor viszonylag nyugisak. Az én fiam nem aludt 7 hónapos korától éjszaka eleget6és úgy is sikerült. Azóta eltelt 5 év és napi szinten vezetek
2022. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen formában csinálod, nálam pl csak a KRESZ 3 hónap volt, jó, mondjuk munka mellett, e-learning, ennyi időm volt rá. KRESZ vizsga után még két hónapot kellett várnom, hogy sorra kerüljek oktatónál. Ez két éve volt, vagyis két éve ilyenkor pont vártam, hogy mehessek vezetni. Szerintem most se jobb a helyzet.
2022. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!