Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Onzo lennek, mert nem akarok...

Onzo lennek, mert nem akarok megint szulni?

Figyelt kérdés

Van mar egy kozel 2 eves gyermekunk. Miutan megszultem beszeltuk parommal, hogy szeretnenk neki majd egy kistestvert. Azota eltelt majdnem 2 ev es egyre inkabb azon gondolkodom, hogy nem szeretnek megegyszer szulni. Parom ezen kiakadt, hogy "megigertem neki"... 26vagyok, nalam a szulesi hatar a 30. Igaz van addig meg 4 ev, lehet ez megvaltozik, de egyenlore ugy latom, hogy az ellenkezo iranyba huzok eleg eroteljesen

Voltatok ilyen helyzetben, ha igen valtozott a velemenyetek?


2022. aug. 1. 23:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét felet megtudom érteni, mindkettőtök jogosan érezheti magát megbántva meglátásom szerint.
2022. aug. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Az önzőség nem egy rossz emberi vonás. Tessék önző lenni amikor kell. Ha te nem akarsz gyereket, akkor nem lesz.

2022. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Az semmiképp nem egészséges, ha mindketten másra vágytok. Te nem fogsz szülni, ő meg nem fogja elfogadni, ha annyira akar mégegy gyereket. Ez akár válásra is adhat okot.
2022. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
A szülés 1 nap. Fogalmazz rendesen: azt az egy napot nem akarod mégegyszer átélni, vagy még egy gyereket nem akarsz felnevelni? Mert a probléma megfogalmazása nem pontos. Ha szülni nem akarsz, lehet másképp is gyereketek, vagy feldoglozhatod pszichológussal, hogy mi bajod volt vele. Ha gyereket nem akarsz, akkor meg azon érdemes gondolkodni, hogy egyet hogyan nevelsz majd fel egyedül, amikor a párod keres olyat, aki szül még neki.
2022. aug. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
A négyest a párod egy barátja írta.
2022. aug. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azt hozzatennem, hogy a mar megszuletett gyerekkel se igen foglalkozik ugy, ahogy azt o igerte mikor varandos voltam. Szoval en csinalok a gyerek korul mindent. Mikor csecsemo volt azt mondta, hogy nem tud vele mit kezdeni. Mostmeg az a foglalkozas, hogy leulteti a tv ele a gyereket. a kertbe nen neg6x ki vele
2022. aug. 2. 01:20
 7/23 A kérdező kommentje:
A kertbe nem megy ki vele*
2022. aug. 2. 01:22
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezzel a hazassaggal mas bajok is vannak. Es ez gyerekektol tokre fuggetlen.
2022. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%

Ha netalán otthagy, 26 évesen gyorsan találsz magadnak más palit.

Én például szingli vagyok, és épp barátnőt keresek.

Mondd neki, hogy még meggondolod. De nehogy azt higgye hogy ez az ő döntése.

2022. aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Pedig azert a ferj dontese is. Pl ha egy no irt volna ki kerdest, hogy megtartsa e a babat ugy, hogy az apa nem akarja, vagy nem is szolna neki, egybol mas velemenyek lennenek.. Akkor az o dolga is lenne a gyerekvallalas. Furcsa ez a kettos merce.. Mondom ezt nokent.
2022. aug. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!