Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy fiatalabb...

Lehetséges, hogy fiatalabb koromban csak azért akartam gyermeket, mert szeretethiányom volt?

Figyelt kérdés

Egészen 27 éves koromig nem volt komoly kapcsolatom. Mindeközben megvesztem volna egy babáért. Szörnyű hiány, és szomorúság fogott el annak kapcsán, hogy nem leszek anya, mert sosem lesz párom.

Nos, mégis lett párom, már 4 éve együtt vagyunk, most volt az első házassági évfordulónk.

Most minden adott lenne egy babához, de valamiért közel sem érzem azt a hatalmas vágyat, amit szingli, fiatal lányként éreztem. Sőt, a rokon kisbabákkal is úgy vagyok, hogy fél-1 óra elég belőlük. Mostanában nem vágyok gyerekmekre, de azért ott motoszkál bennem a “mi lesz ha megint vágyni fogok rá” tudat, s akkor már idősebbek leszünk és nem lehet?

32 leszek idén, a párom most lett 37.


2022. aug. 2. 20:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mert ez az oldal arra van hogy kérdezzen, de ha valaki nem kompetens a témába (mert nem szeretne abszolút gyereket), annak nem kötelező válaszolni..
2022. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mégis mit akarsz hallani akkor? Hogy igen akarsz gyereket csak nem tudatosul benned?? Mert kapásból negatív minden válasz ami az ellenkezőjét állítja.

Kiégek ezen az oldalon.

2022. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hogy valaki meggyőz, hogy igen is akarod majd később és akkor beteljesül az életed csak nem realizálódik benned most ez a hiány, de csak akkor fogod érteni ha majd ott van a gyerek melletted? Hogy ez egy átmeneti időszak és beléd van kódolva ez az ösztönös viselkedés ami elől nem menekül emberfia?
2022. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Úristen!😃😃😃
2022. aug. 3. 19:41
 25/25 anonim ***** válasza:

#18: Milyen burok? Hol írtam én olyat, hogy mindenkinek szar akinek gyereke van? Szállj már le arról a lóról...

A kérdés meg minek, ha te amúgy tudod a választ?


#17

2022. aug. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!