Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Joób...

Mi a véleményetek a Joób Familyről?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Miért kellene bármiféle véleményemnek lenni? Miért kell mások x számú gyermekvállalását bármilyen formában véleményezni?

Magánügyük.

2022. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Semmi
2022. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Adócsalásból, bűnözésből könnyű annyi gyereket eltartani.
2022. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Azok kik ?
2022. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Bort isznak és vizet prédikálnak, mint a legtöbb keresztény család.

A gyerek áldás, csak eltartani nem.


Én értem, hogy valaki vállal 5-6 gyereket, mert úgy érzi, hogy ennyire van szüksége, de 11-et minek? Mind a 11-gyel tudnak beszélni mindennap? Főleg hogy a gyerekek alig vannak otthon, telenyomják őket mindenféle foglalkozással, sporttal. Most hogyha 3 óra van egy nap a rohanás mellett a beszélgetésre, akkor is csak 16 perc jut egy gyerekre. Ami valóságban e 16 perc, mert gondolom nem ülnek meg mind a 10-en egy helyben, hanem megy jövés-menés, futkározás, meg azért a kisebbekre több idő is kell.

2022. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Arra nagyon jó példa, hogy védekezz!
2022. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5. Egyetértek

Nekem 3 van de lelkiismeret furdalás hogy jusson mindre idő a házimunka s egyebek mellett. Szerintem ez nem valódi kép

2022. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose szerettem őket, mert mindig irritált ez a Hit Gyülis mű boldogság, amikor kifele nagy mosollyal kell mutatnod, milyen áldott vagy. A Hit Gyülinek ráadásul van egy olyan idióta tanítása is, hogy minél jobb keresztény vagy, annál gazdagabb leszel ("Megáld az Úr"), ami nekik látszólag be is jött, mert tényleg nagyon jó anyagiak között élnek, hatalmas ház stb.

Aztán kiderült, hogy nem is az Úr áldotta meg őket a nagy hitükért, hanem apuka szimplán adót csalt. Ja, így könnyű.

2022. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igazából nehéz lenne megfogalmazni, hogy mi a baj velük!


Olyanok nekem ők, mint az Eden's Family, akik TikTokon nyomják.

Aki nem ismerné: az apuka (Eden) mutogatja két gyerekét TikTokon olyan élethelyzetekben, mint példul hogy összeveszik a két tesó, és videóra veszi, hogy hogyam beszéli meg a történteket. Eleinte cuki volt, nagyon aranyos a kislánya, tetszett az apukában, hogy tiszta szívű, rengeteg szeretetet véltem felfedezni egy-egy mondatában. Aztán ahogy egyre többször dobta fel a fy a videóikat, egyre ellenszenvesebb dolgok kezdtek feltűnni nekem. Az még hagyján, hogy felveszi kiszolgáltatott helyzetekben is őket, de velük népszerűsíti szponzis cuccokat. És ráadásul látszik a gyerekeken, hogy kínosan érzik magukat, és a kislány szájába mondatokat ad.


Na ugyanez a Joób Family, csak rich-ebb kiadásban:

Eleinte tök szimpatikusak voltak, aztán ahanyszor mutatták őket a tv-be, ahányszor nyilatkoztak, mindig egyre ellenszenvesebbek lettek. A nagyobbik lányra hárul szinte minden, ingyencselédnek nézik.

És nem tudom, nekem nem jön be ez a mindenki mindig tökéletes, és mindenki mindig happy, főleg az áfacsalós-sztori után. A nagyobbik lány is nemcsoda, hogy már 17 évesen jegyben jár, szerintem alig várja a 18-at, hogy elhúzzon otthonról.

2022. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

8-as vagyok.

Miután válaszoltam, megnéztem őket megint, és látom, hogy a 17 éves lányukat már eljegyezték... basszus. Biztos két mondatot beszélgetni mertek egymással, és ezekben a körökben ilyenkor mar rögtön jegygyűrűt kell húzni egymás ujjára.

Van hit gyülis barátnőm, vele is eljátszották ugyanezt a szülei 20 éve, elég szörnyű.

2022. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!